Ceny na monitor Lenovo T22v 22 "
Wideo 1Zdjęcia 7 | od 1 018 do 1 560 zł Rodzaj: monitor; Przekątna ("): 22; Rodzaj matrycy: IPS; Powłoka: błyszcząca (antyrefleksyjna); Rozdzielczość: 1920x1080 (16:9); Czas reakcji GtG (ms): 6; Kąt widzenia pion.: 178; Kąt widzenia poz.: 178; Jasność (cd/m²): 250; Kontrast statyczny: 1 000:1; Głębia koloru: 8 bit; Transmisja wideo: VGA |
22 "24 " |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
"Lenovo ThinkVision T22V-20 - monitor komputerowy LED 215" 1920 x 1080 Ful | 1 560 zł |
Monitor Lenovo ThinkVision T22v-20 (61FBMAT6EU) | 1 018 zł |
Lenovo ThinkVision T22v-20 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px 61FBMAT6EU | 1 103 zł |
Monitor Lenovo T22v-20 21,5" (61FBMAT6EU) | 1 039 zł |
Lenovo ThinkVision T22v-20 54,6 cm (21.5") 1920 x 1080 px 61FBMAT6EU | 1 103 zł |
Lenovo ThinkVision T22v-20 54.6 cm | 1 214 zł |
Lenovo ThinkVision T22v-20 54.6 cm | 1 225 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!