Ceny na Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack
Zdjęcia 8 | od 99 do 175 zł Markowy plecak popularnej marki Lenovo przeznaczony jest do bezpiecznego i wygodnego transportu laptopów o przekątnej ekranu do 16" oraz innych urządzeń komputerowych i cyfrowych. Torba posiada wygodny dostęp do komory głównej. Zamiast klasycznego zamka błyskawicznego, zastosowano bezpośredni skręt typu Rolltop, jak w torbach hermetycznych Markowy. Plecak na laptopa Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack doskonale nadaje się zarówno do użytku w mieście, jak i podczas różnych wycieczek, wycieczek i pieszych wędrówek. Po bokach torby znajdują się dwie kieszenie nadaje się do przechowywania butelek z wodą, ale w bocznych przegródkach można umieścić dowolne inne rzeczy. Model ten posiada górną naszytą kieszeń zamykaną na tradycyjny zamek. Tył plecaka jest wyłożony specjalnym miękkim materiałem...zapewniającym wentylację posiada uproszczoną konstrukcję, umożliwiającą kompaktowe zwinięcie pustej torby. Waga modelu to 740 g. Głównym materiałem modelu jest poliester. Jest to wodoodporny materiał, który wytrzymuje najbardziej intensywne użytkowanie. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack Plecak dla graczy Ultra Durable Ultr | 120 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack | 140 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack czarny TOR-LAP-LEN-065 | 120 zł |
Plecak Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack Black GX41H70101 | 119 zł |
Lenovo Plecak Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack Black | 133 zł |
Plecak Lenovo Ideapad Gaming Modern Backpack White | 137 zł |
Plecak Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack Black - DARMOWY PACZKOMAT OD | 119 zł |
Torba dla laptopa Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack na 16" (GX41H70101 | 130 zł |
Plecak na laptopa LENOVO IdeaPad Gaming Modern 16 cali Czarny | Bezpłatny | 120 zł |
Plecak Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack Black | 175 zł |
Plecak Lenovo Ideapad Gaming Modern Do Notebooka 16&Quot; (Czarny) | 135 zł |
Plecak Lenovo IdeaPad Gaming Modern do notebooka 16" (biały) | 171 zł |
Plecak na laptopa LENOVO IdeaPad Gaming Modern 16 cali Czarny | Bezpłatny | 120 zł |
Plecak Lenovo IdeaPad Gaming Modern do notebooka 16" (czarny) | 129 zł |
Plecak Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack White | 130 zł |
Plecak Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack White | 135 zł |
Plecak 16" Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack White | 120 zł |
Lenovo IdeaPad Gaming Modern Backpack (Biały) - WYPRZEDAŻ - ostatnie sztuk | 99 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!