Ceny na Legrand Niloe Step 863577 czarny
od 99 do 142 zł Przeznaczenie: komputer + telewizor; Wyposażenie: gniazdko bez ramki; Montaż: do puszki instalacyjnej; Łączność: 2 złącza; Kategoria kabla: CAT 6; Ekranowanie; Poziom ochrony: Poziom ochrony: IP20; Podłączanie przewodów: na zaciskach sprężynowych; Materiał: tworzywo sztuczne; Wykonanie: poziome |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gniazdo teleinformatyczne Legrand Niloe Step 863577 TV + RJ45 kat. 6 UTP p | 127 zł |
Niloe step czarny gniazdo TV (F) + RJ45 kat. 6 | 99 zł |
Niloe Step - Gniazdo TV - typu "F" + gniazdo RJ 45 kat. 6 UTP - Czarne Leg | 142 zł |
Niloe step czarny gniazdo TV (F) + RJ45 kat. 6 | 99 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!