Ceny na Laveo Marmara 540 SAM 010P 540x440
Zdjęcia 7 | od 719 do 1 399 zł Rodzaj montażu: wpuszczany; montowany na równi z blatem; podblatowy; Materiał wykonania: stal nierdzewna; Kształt: prostokątny; Przelew; Wyposażenie: Min. szerokość szafki (mm): 600; Wymiary powierzchni roboczej (mm): 540x440; Wymiary komory głównej (mm): 500x400x190; Kraj pochodzenia marki: Polska |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Zlewozmywak Stalowy Inox 44x54 CM Podwieszany Wpuszczany Z Syfonem | 719 zł |
Marmara - zlewozmywak 1-komorowy | 1 107 zł |
LAVEO SAM G10P MARMARA zlew podwieszany 1 kom. 44x54 cm z syfonem | 1 152 zł |
Zlew Stalowy Podwieszany 1Komora Różowe Złoto | 1 317 zł |
Marmara - zlewozmywak 1-komorowy | 1 399 zł |
LAVEO SAM 010P MARMARA zlew podwieszany 1 kom. 44x54 cm z syfonem | 940 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!