Ceny na obiektyw Laowa 25mm f/0.95 CF APO
Zdjęcia 29 | od 1 999 do 3 494 zł Typ obiektywu: stałoogniskowy; Tryb makro; Bagnet (mocowanie): Canon EF-M; Canon RF; Fujifilm X; Nikon Z; Sony E; Ogniskowa (mm): 25; Wartość przysłony: f/0.95; Przysłona, min: 11; Minimalna odległość ostrzenia (m): 0.34; Rozmiar matrycy: full frame/APS-C; Napęd autofokusa: brak; Ręczne ustawianie ostrości |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
LAOWA Objectif Argus 25mm f/095 APO Compatible avec MFT Argus 25mm f/0.95 | 2 639 zł |
Stałoogniskowy LAOWA Venus Optics Obiektyw Argus 25 mm f/0,95 APO do Micro | 2 334 zł |
Venus Optics Laowa Argus 25 mm f/0,95 APO do Micro 4/3 - Dostawa GRATIS! | 1 999 zł |
Stałoogniskowy LAOWA Venus Optics Obiektyw Argus 25 mm f/0,95 APO do Fujif | 3 494 zł |
Stałoogniskowy LAOWA Venus Optics Obiektyw Argus 25 mm f/0,95 APO do Sony | 3 494 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!