Ceny na Krups Genio S Plus KP 3408 czarny
Zdjęcia 14 | od 389 do 620 zł Kompaktowy i ekonomiczny ekspres do kawy w kapsułkach dla miłośników wysokiej jakości kawy, którzy nie lubią spędzać dużo czasu w kuchni. Potrafi szybko przygotować kawę, mieszanki kawowe oraz napoje kawowo-mleczne. Dzięki niewielkiemu plastikowemu korpusowi o szerokości zaledwie 11 cm idealnie pasuje do małych kuchni o ograniczonej przestrzeni. Nienaganny smak gotowego napoju gwarantowany jest dzięki zastosowaniu specjalnych zamkniętych kapsułek Nescafe Dolce Gusto. W katalogach krajowych sprzedawców detalicznych możesz wybrać odpowiednie kapsułki spośród ponad 30 wariantów (od klasycznego espresso po napoje mleczne, czekoladę i pikantną herbatę). Ekspres do kawy Krups Genio S Plus KP 3408 działa w trybie w pełni automatycznym, samodzielnie podgrzewając wodę do żądanej temperatury i zapar...zając napój pod ciśnieniem do 15 barów. Cechą tego modelu jest możliwość regulacji temperatury wody, mocy kawy za pomocą technologii Espresso Boost, a także wybór objętości napoju (do 300 ml). Zbiornik na wodę ma pojemność 800 ml, a potężny termoblok przepływowy (1500 W) i wytrzymała pompka gwarantują szybką pierwszą filiżankę. Maszyna jest wyposażona w zdejmowany uchwyt na kubek z tacką ociekową, przypomina o odkamienianiu i wymaga minimalnej konserwacji. Automatycznie wyłącza się w stanie bezczynności. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KRUPS NESCAFÉ DOLCE GUSTO Genio S Plus KP3408 Ekspres do espresso i inne n | 580 zł |
Ekspres KRUPS Dolce Gusto Genio S Plus KP340831 | 620 zł |
Ekspres kapsułkowy Krups Genio S Plus 15 bar czarny | 389 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!