Ceny na Kospel EKCO.LN3 12/16/20/24 24 kW 400 V
od 3 560 do 3 899 zł Źródło energii: elektryczny; Montaż: ścienny; Rodzaj: jednofunkcyjny; Powierzchnia grzewcza (m²): 192; Moc netto (kW): 24; Znamionowy pobór prądu (A): 34.6; Min. temp. czynnika grzewczego (°C): 20; Maks. temp. czynnika grzewczego (°C): 85; Programator; Komora spalania: brak; Wielkość paleniska: Wymiary (mm): 716x316x191 |
8 kW 230 V / 400 V 24 kW 400 V |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kocioł elektryczny Kospel 12/16/20 kW z naczyniem przeponowym (EKCO.LN3-12 | 3 670 zł |
Kospel ELEKTR. KOCIOŁ Z UPROSZCZONYM STEROWANIEM Z NACZYNIEM PRZEPONOWYM 4 | 3 560 zł |
Elektryczny kocioł centralnego ogrzewania EKCO.LN3-12/16/20/24 kW KOSPEL | 3 899 zł |
Kocioł elektryczny Kospel 12/16/20 kW z naczyniem przeponowym (EKCO.LN3-12 | 3 670 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!