Ceny na aparat fotograficzny Kodak AZ425
Wideo 5Zdjęcia 19 | od 999 do 1 280 zł Wielkość matrycy: 1/2.3"; Efektywna liczba Mpx: 20; Ogniskowa: 24 - 1008; Zoom optyczny: 42; Stabilizacja obrazu: optyczna; Makrofotografia, od (cm): 1.6; Wizjer: brak; Wyświetlacz ("): 3; Rodzaje kart pamięci: SD, SDHC; Zasilanie: akumulator; Pojemność akumulatora (mAh): 1100; Liczba zdjęć na jednym ładowaniu (szt.): 200 dodaj do listymoje listy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KODAK Pixpro Astro Zoom AZ425 - Aparat cyfrowy mostowy 42-krotny zoom szerMOCNOŚCI OPTYCZNE - 42-krotny zoom z optyczną stabilizacją obrazu pozwala na wykonywanie zbliżeń lub filmów HD o wy... więcejjątkowej przejrzystości 20 megapikseli
OPTYMALNA JAKOŚĆ ZDJĘCIA I WIDEO - KODAK Pixpro Astro Zoom AZ425 oferuje jakość wideo Full HD 1080p
INNE FUNKCJE - Urządzenie posiada również inne funkcje, takie jak automatyczna scena, śledzenie obiektów, funkcje po montażu i wiele mocnych, ale przyjaznych dla użytkownika ustawień sprawiają, że fotografowanie jest łatwe, zabawne i bezproblemowe.
Wyświetlacz - KODAK PIXPRO AZ425 posiada 3-calowy wyświetlacz LCD o pojemności 460 000 pikseli
AKUMULATOR - Urządzenie działa za pomocą akumulatora litowo-jonowego Amazon.plZłóż skargę | 999 zł |
Kompakt Kodak AZ425 czarny AF-KOD-0092Kodak AZ425 czarny - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w... więcejsklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 197 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ425WH BiałyAparat cyfrowy PixPro AZ425 firmy Kodak wyróżnia się 42-krotnym zoomem oraz wszechstronnymi możliwościami nagrywani... więceja. Czujnik CCD 20 MP umożliwia nagrywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości i filmów Full HD 1080p, a także rozszerzalny zakres czułości w zakresie ISO 80-3200 do pracy w różnych warunkach oświetleniowych Electro.plZłóż skargę | 1 187 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ425BK CzarnyAparat cyfrowy PixPro AZ425 firmy Kodak wyróżnia się 42-krotnym zoomem oraz wszechstronnymi możliwościami nagrywani... więceja. Czujnik CCD 20 MP umożliwia nagrywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości i filmów Full HD 1080p, a także rozszerzalny zakres czułości w zakresie ISO 80-3200 do pracy w różnych warunkach oświetleniowych Avans.plZłóż skargę | 1 197 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ425BK Czarny KODAK AZ425BK CZARNYAparat cyfrowy PixPro AZ425 firmy Kodak wyróżnia się 42-krotnym zoomem oraz wszechstronnymi możliwościami nagrywani... więceja. Czujnik CCD 20 MP umożliwia nagrywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości i filmów Full HD 1080p, a także rozszerzalny zakres czułości w zakresie ISO 80-3200 do pracy w różnych warunkach oświetleniowych Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 197 zł |
Kodak Pixpro Astro Zoom Az425 Digital Camera Biały AZ425WH-White-OSAparat cyfrowy KODAK Pixpro Astro Zoom AZ425 w kolorze białym to wszechstronny i potężny aparat przeznaczony zarówn... więcejo do fotografii, jak i do nagrywania wideo. Dzięki swojemu smukłemu i kompaktowemu designowi jest łatwy w przenoszeniu i obsłudze, co czyni go odpowiednim do codziennego użytkowania i podróży. Wyposażony w czujnik obrazu CCD o rozdzielczości 16 megapikseli, ten aparat dostarcza zachwycających, wysokorozdzielc tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 080 zł |
KODAK Pixpro Astro Zoom AZ425 - Aparat cyfrowy mostowy 42-krotny zoom szerMOCNOŚCI OPTYCZNE - 42-krotny zoom z optyczną stabilizacją obrazu pozwala na wykonywanie zbliżeń lub filmów HD o wy... więcejjątkowej przejrzystości 20 megapikseli
OPTYMALNA JAKOŚĆ ZDJĘCIA I WIDEO - KODAK Pixpro Astro Zoom AZ425 oferuje jakość wideo Full HD 1080p
Wyświetlacz - KODAK PIXPRO AZ425 posiada 3-calowy wyświetlacz LCD o pojemności 460 000 pikseli
AKUMULATOR - Urządzenie działa za pomocą akumulatora litowo-jonowego Amazon.plZłóż skargę | 1 045 zł |
KODAK Pixpro Astro Zoom AZ425 - Aparat cyfrowy mostowy 42-krotny zoom szerPOJEMNOŚCI OPTYCZNE - 42-krotny zoom z optyczną stabilizacją obrazu pozwala na wykonywanie zbliżeń lub filmów HD o... więcejwyjątkowej przejrzystości 20 megapikseli
OPTYMALNA JAKOŚĆ ZDJĘCIA I WIDEO - KODAK Pixpro Astro Zoom AZ425 oferuje jakość wideo Full HD 1080p
WYŚWIETLACZ - KODAK PIXPRO AZ425 posiada 3-calowy wyświetlacz LCD o pojemności 460 000 pikseli
ZASILANIE - Urządzenie działa za pomocą akumulatora litowo-jonowego Amazon.plZłóż skargę | 1 040 zł |
KODAK Pixpro Astro Zoom AZ425 - Aparat cyfrowy mostowy 42-krotny zoom szerMOCNOŚCI OPTYCZNE - 42-krotny zoom z optyczną stabilizacją obrazu pozwala na wykonywanie zbliżeń lub filmów HD o wy... więcejjątkowej przejrzystości 20 megapikseli
ŁATWY W UŻYCIU - Aparat KODAK M35 to łatwy w użyciu aparat, który stanowi idealny prezent. Zabierz na wydarzenie, aby uchwycić klasyczne zdjęcia retro, aby stworzyć wspomnienia, które będą trwać wiecznie. Sprzedawane z 32 GB SDHC Kodak UHS-I U1 V10.
Wyświetlacz - KODAK PIXPRO AZ425 posiada 3-calowy wyświetlacz LCD o pojemności 460 000 pikseli
AKUMULATOR - Urządzenie działa za pomocą akumulatora litowo-jonowego Amazon.plZłóż skargę | 1 101 zł |
KODAK Pixpro Astro Zoom AZ425 - Aparat cyfrowy mostowy 42-krotny zoom szerMOCNOŚCI OPTYCZNE - 42-krotny zoom z optyczną stabilizacją obrazu pozwala na wykonywanie zbliżeń lub filmów HD o wy... więcejjątkowej przejrzystości 20 megapikseli
Wyświetlacz - KODAK PIXPRO AZ425 posiada 3-calowy wyświetlacz LCD o pojemności 460 000 pikseli
AKUMULATOR - Urządzenie działa za pomocą akumulatora litowo-jonowego Amazon.plZłóż skargę | 1 079 zł |
Kompakt Kodak AZ425 czerwony AF-KOD-0093Kodak AZ425 czerwony - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór... więcejw sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 049 zł |
Kompakt Kodak AZ425 biały AF-KOD-0094Kodak AZ425 biały - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ darmowa dostawa i odbiór w s... więcejklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 187 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ425BK CzarnyAparat cyfrowy PixPro AZ425 firmy Kodak wyróżnia się 42-krotnym zoomem oraz wszechstronnymi możliwościami nagrywani... więceja. Czujnik CCD 20 MP umożliwia nagrywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości i filmów Full HD 1080p, a także rozszerzalny zakres czułości w zakresie ISO 80-3200 do pracy w różnych warunkach oświetleniowych Electro.plZłóż skargę | 1 197 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ425RD CzerwonyAparat cyfrowy PixPro AZ425 firmy Kodak wyróżnia się 42-krotnym zoomem oraz wszechstronnymi możliwościami nagrywani... więceja. Czujnik CCD 20 MP umożliwia nagrywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości i filmów Full HD 1080p, a także rozszerzalny zakres czułości w zakresie ISO 80-3200 do pracy w różnych warunkach oświetleniowych Electro.plZłóż skargę | 1 073 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ425RD CzerwonyAparat cyfrowy PixPro AZ425 firmy Kodak wyróżnia się 42-krotnym zoomem oraz wszechstronnymi możliwościami nagrywani... więceja. Czujnik CCD 20 MP umożliwia nagrywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości i filmów Full HD 1080p, a także rozszerzalny zakres czułości w zakresie ISO 80-3200 do pracy w różnych warunkach oświetleniowych Avans.plZłóż skargę | 1 280 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ425WH BiałyAparat cyfrowy PixPro AZ425 firmy Kodak wyróżnia się 42-krotnym zoomem oraz wszechstronnymi możliwościami nagrywani... więceja. Czujnik CCD 20 MP umożliwia nagrywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości i filmów Full HD 1080p, a także rozszerzalny zakres czułości w zakresie ISO 80-3200 do pracy w różnych warunkach oświetleniowych Avans.plZłóż skargę | 1 187 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ425WH Biały KODAK AZ425WH BIAŁYAparat cyfrowy PixPro AZ425 firmy Kodak wyróżnia się 42-krotnym zoomem oraz wszechstronnymi możliwościami nagrywani... więceja. Czujnik CCD 20 MP umożliwia nagrywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości i filmów Full HD 1080p, a także rozszerzalny zakres czułości w zakresie ISO 80-3200 do pracy w różnych warunkach oświetleniowych Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 187 zł |
Aparat KODAK PixPro AZ425RD Czerwony KODAK AZ425RD CZERWONYAparat cyfrowy PixPro AZ425 firmy Kodak wyróżnia się 42-krotnym zoomem oraz wszechstronnymi możliwościami nagrywani... więceja. Czujnik CCD 20 MP umożliwia nagrywanie zdjęć w wysokiej rozdzielczości i filmów Full HD 1080p, a także rozszerzalny zakres czułości w zakresie ISO 80-3200 do pracy w różnych warunkach oświetleniowych Mediaexpert.plZłóż skargę | 1 072 zł |
Kodak Pixpro Astro Zoom Az425 Digital Camera Czerwony AZ425RD-Red-OSKamera cyfrowa KODAK Pixpro Astro Zoom AZ425 w kolorze czerwonym to potężny aparat przeznaczony zarówno do fotograf... więcejii, jak i filmowania. Jej żywa czerwień nie tylko wyróżnia ją estetycznie, ale także gwarantuje znakomitą wydajność. Wyposażona w 16 megapikseli, ta kamera jest w stanie wykonywać zdjęcia o wysokiej rozdzielczości z wyraźnymi szczegółami i żywymi kolorami. Jej 25-krotny zoom optyczny pozwala Ci zbliżyć się do Twoich obiektów, co jest idealne do rejestrowania odległych krajobrazów lub dzikiej przyrody. Ponadto, posiada obiektyw szerokokątny 24 mm, umożliwiający uchwycenie szerokich krajobrazów i zdjęć grupowych bez trudu. KODAK Pixpro Astro Zoom tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 1 254 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!