Ceny na Kludi Pure&Solid 342920575
Zdjęcia 7 | od 379 do 744 zł Przeznaczenie: do umywalki; Rodzaj baterii: jednouchwytowa (dźwignia); Kształt: prosty; Głębokość strumienia (mm): 130; Wysokość strumienia (mm): 100; Zawór odcinający: ceramiczny; Zużycie wody: 7; Rodzaj montażu: stojący (poziomy); Doprowadzenie wody: Doprowadzenie wody: węże; Pokrycie korpusu: chrom |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KLUDI Pure&SOLID 342920575 bateria umywalkowa chrom | 560 zł |
Kludi Bateria umywalkowa Kludi Pure&Solid chrom połysk 342920575 | 744 zł |
KLUDI 342920575 KLUDI 342920575 KLUDI PURE&SOLID XL Jednouchwytowa bateria | 379 zł |
Kludi Pure&Solid Bateria umywalkowa chrom 342920575 - odbiór osobisty: Kra | 379 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!