Ceny na mikser KitchenAid 5KSB1330EER czerwony
Zdjęcia 13 | od 1 299 do 1 459 zł Rodzaj urządzenia: blender kielichowy; Misa główna (L): 1.4; Moc (W): 650; Liczba prędkości: 3; Tryb pulsacyjny; Wstępnie zainstalowane programy: kruszenie lodu; Pojemniki: misa główna; Nasadki: Zasilanie: sieciowe; Materiał głównej misy roboczej: tworzywo sztuczne; Wymiary (cm): 37.6x18x21.6 |
czarny czerwony |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Blender K150 1,4 l z kubkiem Empire Red KitchenAid (5KSB1330EER) --- OFICJ | 1 459 zł |
Blender Kitchenaid K150 z Bidonem 500ml 5ksb1330eer Czerwony | 1 313 zł |
Blender kielichowy KITCHENAID 5KSB1330EER | Bezpłatny transport | 1 299 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!