Ceny na rower KHE Blaze 2018 (1003018-02)
od 1 250 do 1 299 zł Rok modelowy: 2018; Rodzaj: Rodzaj: BMX; Materiał ramy: stal; Amortyzacja: brak amortyzacji; Materiał widelca: stal; Średnica koła ("): 18; Hamulec przedni: szczękowy mechaniczny (zaciskowy); Hamulec tylny: szczękowy mechaniczny (zaciskowy); Liczba biegów (szt.): 1; Kształt kierownicy: zakrzywiona |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
KHE BMX rower Blaze 18 cali opatentowany wirnik Affix 360 czarny tylko 102 | 1 290 zł |
Rower Bmx Blaze Dzieci Czarny 10,2Kg 18 Cali Khebikes | 1 299 zł |
KHEbikes KHE BMX Blaze rower BMX 18 cali opatentowany wirnik Affix turkuso | 1 250 zł |
KHE BMX Blaze 18 cali opatentowany wirnik Affix czarny matowy tylko 102 kg | 1 290 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!