Ceny na Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH biały
Wideo 2Zdjęcia 9 | od 757 do 1 015 zł Robot kuchenny słynnej marki Kenwood to wszechstronny pomocnik w kuchni, który przejmie rutynową pracę i uwolni Twoje ręce. Urządzenie wyróżnia się kompaktowością: zajmuje niewiele miejsca w kuchni i waży zaledwie 4,5 kg. Dzięki temu otrzymujesz kilka urządzeń jednocześnie w jednym: mikser z planetarnym systemem mieszania, blender, robot kuchenny do krojenia składników oraz wyciskarkę do cytrusów. Do podłączenia wszystkich akcesoriów przewidziano trzy napędy, a silnik o mocy 1000 W zapewnia pracę z pięcioma prędkościami, a także w trybie impulsowym. Podstawą Kenwood Prospero Plus KHC29.J0WH jest mikser z pojemną misą 4,3 l, która wykonana jest z wytrzymałego metalu. Do różnych zadań kulinarnych w zestawie otrzymujesz standardowe nasadki: trzepaczkę, hak do ciasta i mieszadło w kształcie li...tery K. Dodatkowo miska posiada przezroczystą pokrywkę z otworem, dzięki której możesz obserwować miksowanie, dodawać składniki bez zatrzymywania procesu oraz utrzymywać kuchnię w czystości. Blender wyposażony jest w szklaną misę i umożliwia przygotowywanie różnorodnych koktajli, pokarmów dla dzieci, smoothie i puree zup, a robot kuchenny to mała miska z trzema tarczami do tarcia i szatkowania warzyw i owoców. |
biały srebrny |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kenwood Prospero Plus Robot Ugniatacz do ciasta Kompaktowa miska 43L Trzep | 839 zł |
KENWOOD Robot kuchenny KENWOOD KHC29.J0WH Prospero+ Biało-srebrny | 757 zł |
Kenwood Maszyna kuchenna KHC29.J0WH Prospero+ | 1 015 zł |
Prospero+ White KHC29A.J0WH 0W20010093 | 899 zł |
Robot planetarny Kenwood KHC29.J0WH 0W20010053 | 899 zł |
Robot planetarny KENWOOD Prospero+ KHC29.J0WH | 760 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!