Odkurzacz
Karcher WD 3
Wideo 35Zdjęcia 13 | od 336 do 821 zł Super potężny, ale jednocześnie lekki i wystarczająco kompaktowy, odkurzacz przemysłowy do sprzątania mieszkań na sucho, także podczas remontu. Posiada duży worek, niezawodne szczotki i moc ssania jest wystarczająco duża, aby poradzić sobie z budowlanymi śmieciami, z którymi nie poradzi sobie zwykły odkurzacz. Jednocześnie pojemność zbiornika na kurz Karcher WD 3 wynosi 17 litrów. W zestawie znajdują się wymienne filtry i woreczki, a także trzy klasyczne szczotki: szczelinowa, parkietowa i zbierająca wodę. Urządzenie posiada funkcję wydmuchu, która pozwala wydostać brud ze ścieżek i ławek np. na działce. Ponadto, urządzenie z łatwością zbiera wodę, opadłe liście, piasek. Do względnych wad można odnieść krótki przewód zasilający, ale można to łatwo zmienić za pomocą przedłużacza. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Kärcher Kwd 3 Odkurzacz Przemysłowy Żółty/Szary 1400W 230V 16284430 | 500 zł |
Odkurzacz Karcher WD 3 (1.628-443.0) | 387 zł |
Odkurzacz uniwersalny Kärcher WD 3 1.629-821.0 | 336 zł |
Najnowszy Model Odkurzacz Bezworkowy Karcher Wd 3 Uniwersalny Tradycyjny | 349 zł |
Odkurzacz wielofunkcyjny, Karcher, K WD3, 1.628-443.0 | 369 zł |
Karcher Wd 3 Set Vacum Cleaner Refurbished Żółty,Czarny R-11540415-1629911 | 821 zł |
Odkurzacz Karcher WD 3 (1.628-443.0) | 369 zł |
Mocny Odkurzacz Bezworkowy Karcher WD3 Oryginalne Worki Komplet Ssawek XXX | 390 zł |
Mocny Odkurzacz Bezworkowy Karcher WD3 Najnowszy Model Zestaw 4X Worki | 377 zł |
Odkurzacz wielofunkcyjny, Karcher, K WD3, 1.628-443.0 | 419 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!