Ceny na myjkę wysokociśnieniową Karcher K 2 (1.673-220.0)
Wideo 23Zdjęcia 7 | od 395 do 672 zł Podstawowy model w linii myjni Karcher, ostrzony do wykonywania niewielkich nakładów pracy w celu usunięcia osadów brudu z obrabianych powierzchni. „U steru” minimyjki zasilany jest 1400-watowy silnik elektryczny, pod wpływem momentu obrotowego, którego napędzana jest pompa. Moc pompy Karcher K 2 wystarcza do przepompowania 360 litrów wody w ciągu 1 godziny. W trybie pełnej przepustnicy strumień wody jest podawany z dyszy pistoletu natryskowego pod maksymalnym ciśnieniem 110 bar. Standardowo minimyjka wyposażona jest w dyszę, lancę wirującą, wstępny filtr wody oraz wąż wysokociśnieniowy o długości 4m. Aby zwiększyć mobilność, urządzenia wymagają pomocy w postaci kółek transportowych i zdejmowanego przenośnego uchwytu. Model waży zaledwie 4,8 kg. Dodatkowo, ze względu na skromne wymiary (78...x24x28 cm), przechowywanie zlewozmywaka można zorganizować w ciasnych warunkach. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Myjka ciśnieniowa Karcher K 2 (1.673-220.0) | 620 zł |
Myjka wysokociśnieniowa K 2 Kärcher | 595 zł |
Karcher Myjka wysokociśnieniowa k2 20–110 bar, 360 l/h. | 672 zł |
Myjka ciśnieniowa KARCHER K2 Standard 1.673-220.0 | 592 zł |
Myjka wysokociśnieniowa K 2 Kärcher | 595 zł |
Karcher K2 1.673-220.0 | 395 zł |
Myjka ciśnieniowa Karcher K 2 (1.673-220.0) | 619 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!