Ceny na Jura ENA 4 15344 czarny
Zdjęcia 10 | od 3 489 do 3 499 zł Rodzaj: automatyczny; Wbudowany młynek do kawy; Rodzaj kawy: w ziarnach; mielona; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 1; Objętość pojemnika (l): 1.1; Pojemność młynka do kawy (g): 125; Pojemnik na mleko: samooczyszczanie; filtr do wody; wyświetlacz: ekran; sterowanie przez Internet |
biały czarny |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Ciśnieniowy automatyczny JURA ENA 4 Metropolitan Black AGDM-EKS-JUR-065 | 3 499 zł |
Ekspres do kawy Jura ENA 4 Full Metropolitan Black (EA) (15344) --- OFICJA | 3 499 zł |
Ekspres ciśnieniowy Jura ENA 4 Full Metropolitan Black | 3 499 zł |
JURA Ekspres do kawy ENA 4 Full Metropolitan Black | 3 499 zł |
Ekspres do kawy JURA ENA 4 Full Metropolitan Black | 3 499 zł |
Ekspres ciśnieniowy JURA ENA4 Full Metropolitan Black (EB) 15501 - (22) 87 | 3 489 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!