Ceny na głośnik przenośny JBL Xtreme
Wideo 25Zdjęcia 14 | od 42 do 52 zł Wodoodporny przenośny zestaw głośnikowy z połączeniem bezprzewodowym, charakterystycznym dźwiękiem JBL, wbudowaną baterią litowo-jonową i funkcją powerbanku. Pozycjonowany jako produkt wyższej klasy średniej w 2017 roku. Posiada imponującą moc wyjściową 40W, co czyni go jednym z najgłośniejszych urządzeń w swojej klasie. Wbudowany akumulator Li-Ion o pojemności 10000 mAh zapewnia do 15 h autonomicznego dźwięku i pozwala na wykorzystanie systemu głośników JBL Xtreme jako uniwersalnej mobilnej akumulatora o zwiększonej pojemności, która może stać się źródłem energii do ładowania smartfona, ładowalna walizka przenośnych słuchawek TWS, nawigator, kamera sportowa itp. Aby uzyskać jasny dźwięk z wyraźnym odcieniem basu, dostępne są dwa mocne głośniki niskotonowe o niskiej częstotliwości o średni...cy 63 mm, dwa przetworniki akustyczne wysokiej częstotliwości o rozmiarze 35 mm i dwa pasywne rezonatory niskiej częstotliwości, które wzmacniają bogate basy. Ten zestaw głośników może nagłośnić pomieszczenia o powierzchni do 40 m² i pomoże Ci zorganizować małą imprezę plenerową. Do bezprzewodowego połączenia głośnika ze źródłem dźwięku (smartfon, laptop, tablet) wykorzystywany jest interfejs Bluetooth 4.1, który może stabilnie pracować w odległości do 10 m. Wyposażony w mikrofon z redukcją szumów do połączeń konferencyjnych. JBL Connect umożliwia połączenie wielu kompatybilnych głośników ze sobą. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Etui na głośnik MULTIOFFICE X-2A do JBL Extreme 2 | 52 zł |
Etui na głośnik MULTIOFFICE X-2B do JBL Extreme 2 X2-B | 42 zł |
Etui na głośnik MULTIOFFICE X-2C do JBL Extreme 2 | 49 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!