Ceny na głośnik przenośny JBL Wind 3S
Wideo 5Zdjęcia 22 | od 255 do 370 zł Markowy przenośny i lekki jednokierunkowy system głośników z pełną ochroną przed pyłem i wodą (IP67), bezprzewodowym połączeniem Bluetooth, zintegrowanym mikrofonem i akumulatorem. Pozycjonowany jako produkt średniej klasy 2021 dla aktywnych użytkowników mobilnych, którzy chcą słuchać muzyki podczas jazdy na rowerze lub uprawiania sportu (podczas biegania, spacerów, pieszych wędrówek lub dojazdów do pracy). Mimo skromnych rozmiarów i niskiej wagi 230 g, model ten zapewnia pewny i głośny dźwięk (moc do 5 W). Dla wygody użytkowania szosowego wykonana jest w oryginalnej kompaktowej plastikowej walizce z niezawodnym plastikowym klipsem, który pozwala szybko zamocować ją na plecaku, torbie czy symulatorze sportowym. W zestawie znajduje się również specjalny uchwyt na kierownicę roweru, hulajnog...i lub innego pojazdu dwukołowego. Dostępny w trzech wersjach kolorystycznych (szary, niebieski i czarny). W przeciwieństwie do większości budżetowych urządzeń, system głośników JBL Wind 3S obsługuje zaawansowany interfejs bezprzewodowy Bluetooth 5.0, który charakteryzuje się poprawioną stabilnością, wysoką efektywnością energetyczną i pełną kompatybilnością wsteczną z poprzednimi wersjami Bluetooth. Zapewnione jest tylko bezprzewodowe połączenie cyfrowe (nie ma analogowego złącza mini-Jack 3,5 mm). Wyposażony we wbudowany mikrofon do prowadzenia rozmów w trybie głośnomówiącym, np. odbierania połączeń przychodzących ze smartfona. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Jbl Przenośny Głośnik Bluetooth Czarny 1050 mAh Wind 3S | 255 zł |
JBL Głośnik Bluetooth JBL Wind 3S Czarny | 369 zł |
Głośnik mobilny JBL Wind 3S Czarny | 370 zł |
Głośnik mobilny JBL Wind 3S Czarny WIND3S | 370 zł |
Głośnik JBL Wind 3S BT czarny (WIND3S) | 336 zł |
JBL Głośnik bezprzewodowy Wind 3S czarny | 369 zł |
JBL WIND 3S - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkomatem a | 369 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!