Słuchawki
JBL Tune 160
Zdjęcia 12 | od 34 do 103 zł Konstrukcja: dokanałowe; Łączność: przewodowe; mini Jack (3.5 mm); Doprowadzenie kabla: dwustronne; Długość kabla (m): 1.1; Impedancja (Ohm): 16; Pasmo przenoszenia (Hz): 20 – 22000; Czułość (dB): 100; Średnica przetwornika (mm): 8; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
JBL Tune 160 słuchawki i mikrofon binaural niebieskie słuchawki i mikrofon | 103 zł |
Słuchawki dokanałowe JBL T160 Czarny | 60 zł |
Słuchawki JBL T160 | 50 zł |
Słuchawki JBL Tune T160 białe | 34 zł |
Słuchawki Przewodowe Dokanałowe / JBL T160 / Białe / Warszawa | 40 zł |
Słuchawki Przewodowe Dokanałowe Jbl Tune 160 White | 34 zł |
JBL TUNE 160 Zestaw słuchawkowy i mikrofon słuchawki czarne - zestawy słuc | 80 zł |
Słuchawki JBL T160 Tune Wired IN-Ear Headphone with Mic White | 82 zł |
Słuchawki JBL Tune T160 niebieskie | 40 zł |
Słuchawki przewodowe JBL T160 czarne | 40 zł |
Słuchawki Przewodowe Dokanałowe / JBL T160 / Niebieskie / Warszawa | 40 zł |
Słuchawki Przewodowe Dokanałowe / JBL T160 / Czarne / Warszawa | 45 zł |
Słuchawki Przewodowe Dokanałowe Jbl Tune 160 Black | 34 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!