Słuchawki
JBL E35
Wideo 5Zdjęcia 18 | od 20 do 45 zł Stylowe słuchawki nauszne z wygodną, składaną konstrukcją (obrotowe nauszniki), łącznością przewodową i technologią PureBass zapewniającą potężny, czysty dźwięk. Dostępna w czterech wersjach kolorystycznych. Praktyczna konstrukcja ze sprężystym pałąkiem obszytym przyciągającym wzrok materiałem zapewnia bezpieczne dopasowanie do głowy użytkownika. Miękkie poduszki nauszne zapewniają pewne trzymanie bez nadmiernego nacisku na uszy, co jest ważne przy dłuższym słuchaniu. Producent pozycjonuje je jako produkt ze średniej półki cenowej przeznaczony dla użytkowników preferujących bogate brzmienie marki JBL i mających zwiększone wymagania co do wyglądu urządzenia. Słuchawki JBL E35 wyposażono w wysokiej jakości przetworniki dynamiczne o średnicy 40 mm, które według producenta są w stanie oddać pe...łny zakres częstotliwości od 20 do 20000 Hz. Wyraźna basowa barwa dźwięku jest świetna do grania tańca elektronicznego (EDM), klubowego, muzyki popularnej i hip-hopu. Po złożeniu słuchawki zajmują niewiele miejsca. Ze względu na swoją umiarkowaną wagę bez problemu można je transportować w każdej średniej wielkości torbie lub plecaku. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Nauszniki Gąbki Pady Do Jbl T600 E35 500Bt T450 Czarne | 34 zł |
Nauszniki Gąbki Pady Do Jbl T600 E35 500Bt T450 Różowe | 34 zł |
Nauszniki Gąbki Pady Jbl Tune T600 E35 500Bt T450 | 34 zł |
Żelowe Nauszniki Pady Gąbki Nakładki Do Jbl Jr T450 T460 T500 T600 T600 E3 | 45 zł |
Górna Gąbka Nakładka Pałąk Do Jbl Jr T450 T460 T500 T600 T600 E35 +Taśma 3 | 20 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!