Ceny na kamerę sportową Insta360 One X2 (CINOSXX/A)
Wideo 64Zdjęcia 14 | od 1 379 do 1 939 zł Kieszonkowy wodoodporny panoramiczny aparat sportowy z dwoma obiektywami do codziennego nagrywania amatorskich filmów i zdjęć w zakresie 360°. Pozycjonowany jest jako produkt z wyższej półki cenowej, skierowany do miłośników vlogów, prowadzących aktywne życie w sieciach społecznościowych. Wyjazd na wakacje lub wędrówkę z tym aparatem pozwala na stworzenie serii wysokiej jakości szerokokątnych materiałów foto/video, które pomogą zachwycić obecnych subskrybentów treścią i przyciągnąć nowych. Do normalnego fotografowania 360° używane są dwa obiektywy i wszystko, co jest blisko Ciebie, na pewno wpadnie w kadr, a zawsze możesz wybrać to, co najważniejsze. W porównaniu do pierwszej generacji kamery Insta360 One X2, zaktualizowany model ma wodoodporność IPX8 (do 10 m), kolorowy wyświetlacz i ulep...szony system sterowania. Obudowa, kształt urządzenia i główne elementy nie uległy zmianie, czego nie można powiedzieć o komponencie sprzętowym, oprogramowaniu układowym i zastrzeżonym oprogramowaniu. Zaawansowana funkcja stabilizacji FlowState posiada zaktualizowane algorytmy zapewniające maksymalną płynność i naturalność obrazu. W trybie 360 kamera wykorzystuje przednią i tylną soczewkę do rejestrowania immersyjnego wideo w rozdzielczości do 5,7K i automatycznie łączy 2 filmy w jedno panoramiczne wideo, a następnie za pomocą zastrzeżonej aplikacji można przetwarzać przechwycone wideo, poruszać się i wybierać żądany kąt. Wbudowana bateria zapewnia do 85 minut nagrywania. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Insta360 One X2 | 1 499 zł |
Insta360 ONE X2 - Dostawa GRATIS! | 1 939 zł |
Kamera Insta360 One X2 czarna | 1 594 zł |
Kamera VR Insta ONE X2 | 1 598 zł |
Insta360 ONE X2 | 1 379 zł |
Zewnętrzna kamera Insta360 ONE X2 Czarna/Szara | 1 499 zł |
Kamera VR Insta ONE X2 | 1 685 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!