Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 6.78" 5G 120Hz Czarny X6711 Aparat o wysokiej rozdzielczości 108 Mpx pomaga zarejestrować każdy moment Twojego życia w niezwykłej jakości. Duży... więcej ekran o wysokiej jakości i odświeżaniu 120 Hz pozwala na płynne przeglądanie treści nawet w ostrym świetle słońca. Niezwykle szybkie ładowanie 45 W sprawia, że dużą baterię 5000 mAh naładujesz do 75% w zaledwie 30 min. Ładowarką dołączoną do zestawu naładujesz też inne urządzenia zgodne ze standardem PD 3.0.
Electro.pl
Złóż skargę
1 400 zł
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 6.78" 5G 120Hz Czarny X6711 Aparat o wysokiej rozdzielczości 108 Mpx pomaga zarejestrować każdy moment Twojego życia w niezwykłej jakości. Duży... więcej ekran o wysokiej jakości i odświeżaniu 120 Hz pozwala na płynne przeglądanie treści nawet w ostrym świetle słońca. Niezwykle szybkie ładowanie 45 W sprawia, że dużą baterię 5000 mAh naładujesz do 75% w zaledwie 30 min. Ładowarką dołączoną do zestawu naładujesz też inne urządzenia zgodne ze standardem PD 3.0....
Avans.pl
Złóż skargę
1 400 zł
Infinix Note 30 5G 8/128GB Czarny Infinix Note 30 5G 8/128GB Czarny
Orange.pl
Złóż skargę
949 zł
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 5G 6.78" 120Hz Pomarańczowy X6711 Aparat o wysokiej rozdzielczości 108 Mpx pomaga zarejestrować każdy moment Twojego życia w niezwykłej jakości. Duży... więcej ekran o wysokiej jakości i odświeżaniu 120 Hz pozwala na płynne przeglądanie treści nawet w ostrym świetle słońca. Niezwykle szybkie ładowanie 45 W sprawia, że dużą baterię 5000 mAh naładujesz do 75% w zaledwie 30 min. Ładowarką dołączoną do zestawu naładujesz też inne urządzenia zgodne ze standardem PD 3.0....
Mediaexpert.pl
Złóż skargę
1 400 zł
Infinix Note 30 5G 8/128GB 6,78" 120Hz 108Mpix Czarny 5G:tak;Budzik:t ak;Aparat przedni:16 Mpix;Aparat przedni:tak;Apa rat tylny:108 Mpix;Bluetooth: tak;Długość czuwania:0... więcej h;Częstotliwość odświeżania ekranu:120 Hz;Czujniki:akc elerometr, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, e-kompas, żyroskop;Czytni k kart pamięci microSD:tak;Dod atkowy aparat tylny:+ 2 Mpix;Dostęp do sieci:tak;Dual SIM:tak;Dyktafo n:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:ta k;EDGE:tak;Doty kowy wyświetlacz:tak ;Ekran Edge:nie;Pokrow iec przypisany modelowi:Infini x Note 30 5G;Opcje aparatu:autofoc us, ledowa lampa błyskowa;Dodatk owe opcje:Google Play, dźwięk JBL;Opcje telefonu:jack słuchawkowy 3,5mm, odbiornik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), czytnik kart pamięci microSD, odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia;GPRS: tak;GPS:GPS, A-GPS;Gwarancja :24 miesiące;Gwaran cja:24 miesiące;HSDPA: tak;HSPA+:tak;H SUPA:tak;Kalend arz:tak;Kalkula tor:tak;Kolor:c zarny;Barwa obudowy:czarny; Liczba rdzeni procesora:8-rdz eniowy;LTE:tak; Ładowanie bezprzewodowe:n ie;Ładowanie:sz ybkie ładowanie;Łączn ość bezprzewodowa:5 G, NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:Media Tek;Interfejs po polsku:tak;Micr o SIM:nie;Mini Sim:nie;Model procesora:Dimen sity 6080;Nagrywanie filmów:2K;Nano SIM:tak;Nawigac ja: odbiornik GPS:tak;obiekty w 2:2 Mpix - f/2,4 - tylny głębia;obiektyw 3:16 Mpix - f/2,2 - przód;Obsługiwa na wielkość kart pamięci:do 2 TB;Odporność:na pył, na wodę;Odporność – klasa:stopień ochrony IP53;Odtwarzacz audio:AAC, FLAC, MP3, OGG, WAV;Odtwarzacz audio:tak;Odtwa rzacz wideo:3GP, MKV, MP4, WEBM;Pamięć RAM:8 GB;Pamięć wewnętrzna:128 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojem ność akumulatora w komplecie:5000 mAh;Procesor:Me diaTek Dimensity 6080;Prosty w obsłudze:nie;Pr zekątna ekranu:6,78 ";Przysłona obiektywu:108 Mpix - f/1,75 - tylny główny;Radio FM:tak;Rodzaj:s martfon;Rodzaj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM - nanoSIM;Typ obudowy:klasycz na - ekran dotykowy;Typ obudowy:klasycz na;Rodzaj wyświetlacza:IP S;Rozdzielczość ekranu:2400 x 1080 pikseli;Rozdzie lczość nagrywania wideo:2K;Rozmow y wideo (przez aplikacje):tak; Seria:Note;Slot hybrydowy:tak;S tandardy wysyłania/odbie rania wiadomości:e-ma il, MMS, SMS;Bardzo odporny:nie;Sys tem operacyjny:Andr oid 13;System operacyjny:Andr oid;Szybkie ładowanie:tak;T ryb głośnomówiący:t ak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:204 g;Sygnał wibrujący:tak;S ieć Wi-Fi:tak;Wodoo dporność:stopie ń ochrony IP53;W opakowaniu:inst rukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C;Rozmiary (szer. x wys. x głęb.):168,62 x 76,6 x 8,58 mm;Wymienny akumulator:niew ymienny;Ekran:F ull HD+;Wytrzymałoś ć:wodoodporny, pyłoszczelny;Zł ącza:słuchawkow e typ 3,5 mm jack, USB typ C;Komunikacja:W i-Fi, NFC, USB, słuchawkowe, Bluetooth 5.1;zSmartfony opisy uniwersalne:1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, 1. LTE, 1. NFC, procesor MediaTek 8 rdzeni
OleOle.pl
Złóż skargę
999 zł
Smartfon Infinix Note 30 5G 8/128GB Niebieski (X6711MB)
1 114 zł
Infinix NOTE 30 5G 8/128GB Magic Black INF-SM-0000062 Nawet do 16 GB RAM (rozszerzenie 8+8 GB) Wydajny procesor 5G MediaTek Dimensity 6080 Pojemna bateria 5000mAh z szyb... więcej kim ładowaniem 45W Duży 6,78" wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz Potrójny aparat 108Mpx z dużą przysłoną f/1.75 Przedni aparat 16 Mpx Płatności zbliżeniowe NFC Zestaw: Ładowarka, Kabel USB, Słuchawki, Szkło na ekran
Oficjalny partner Infinix
Infinixstore.eu Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
1 399 zł
Infinix Note 30 5G 8/128GB 6,78" 120Hz 108Mpix Czarny 5G:tak;Alarm (budzik):tak;Ap arat przedni:16 Mpix;Aparat przedni:tak;Apa rat tylny:108 Mpix;Bluetooth: tak;Czas czuwan... więcej ia do:0 h;Częstotliwość odświeżania ekranu:120 Hz;Czujniki:akc elerometr, czujnik światła otoczenia, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, e-kompas, żyroskop;Czytni k kart pamięci microSD:tak;Dod atkowy aparat tylny:+ 2 Mpix;Dostęp do Internetu:tak;D ual SIM:tak;Dyktafo n:tak;Dzwonki MP3:tak;Dzwonki polifoniczne:ta k;EDGE:tak;Ekra n dotykowy:tak;Ek ran Edge:nie;Etui dedykowane model (relacje):Infin ix Note 30 5G;Funkcje aparatu:autofoc us, ledowa lampa błyskowa;Funkcj e dodatkowe:Googl e Play, dźwięk JBL;Funkcje telefonu:jack słuchawkowy 3,5mm, odbiornik GPS, rozmowy wideo (przez aplikacje), czytnik kart pamięci microSD, odtwarzacz MP3, tryb głośnomówiący, akcelerometr, czujnik zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, kompas, żyroskop, czujnik światła otoczenia;GPRS: tak;GPS:GPS, A-GPS;Gwarancja :24 miesiące;Gwaran cja:24 miesiące;HSDPA: tak;HSPA+:tak;H SUPA:tak;Kalend arz:tak;Kalkula tor:tak;Kolor:c zarny;Kolor obudowy:czarny; Liczba rdzeni procesora:8-rdz eniowy;LTE:tak; Ładowanie bezprzewodowe:n ie;Ładowanie:sz ybkie ładowanie;Łączn ość bezprzewodowa:5 G, NFC, LTE, BLUETOOTH, WI-FI;Marka procesora:Media Tek;Menu w języku polskim:tak;Mic ro SIM:nie;Mini Sim:nie;Model procesora:Dimen sity 6080;Nagrywanie filmów:2K;Nano SIM:tak;Nawigac ja: odbiornik GPS:tak;obiekty w 2:2 Mpix - f/2,4 - tylny głębia;obiektyw 3:16 Mpix - f/2,2 - przód;Obsługiwa na wielkość kart pamięci:do 2 TB;Odporność:na pył, na wodę;Odporność – klasa:stopień ochrony IP53;Odtwarzacz audio:AAC, FLAC, MP3, OGG, WAV;Odtwarzacz audio:tak;Odtwa rzacz wideo:3GP, MKV, MP4, WEBM;Pamięć RAM:8 GB;Pamięć wbudowana:128 GB;Płatność zbliżeniowa (NFC):tak;Pojem ność baterii:5000 mAh;Procesor:Me diaTek Dimensity 6080;Prosty w obsłudze:nie;Pr zekątna wyświetlacza:6, 78 ";Przysłona obiektywu:108 Mpix - f/1,75 - tylny główny;Radio FM:tak;Rodzaj:s martfon;Rodzaj karty SIM:nano SIM;Rodzaj karty SIM:nanoSIM - nanoSIM;Obudowa :klasyczna - ekran dotykowy;Rodzaj obudowy:klasycz na;Rodzaj wyświetlacza:IP S;Rozdzielczość ekranu:2400 x 1080 pikseli;Rozdzie lczość nagrywania wideo:2K;Rozmow y wideo (przez aplikacje):tak; Seria:Note;Slot hybrydowy:tak;S tandardy wysyłania/odbie rania wiadomości:e-ma il, MMS, SMS;Super wytrzymały:nie; System operacyjny:Andr oid 13;System operacyjny:Andr oid;Szybkie ładowanie:tak;T ryb głośnomówiący:t ak;Typ gniazda ładowania:USB typ C;Waga:204 g;Wibracje:tak; Wi-Fi:tak;Wodoo dporność:stopie ń ochrony IP53;W opakowaniu:inst rukcja obsługi w języku polskim, kabel USB-C;Wymiary (wys. x szer. x głęb.):168,62 x 76,6 x 8,58 mm;Wymienny akumulator:niew ymienny;Wyświet lacz:Full HD+;Wytrzymałoś ć:wodoodporny, pyłoszczelny;Zł ącza:słuchawkow e typ 3,5 mm jack, USB typ C;Komunikacja:W i-Fi, NFC, USB, słuchawkowe, Bluetooth 5.1;zSmartfony opisy uniwersalne:1. Czytnik linii papilarnych, 1. Dual Sim, 1. LTE, 1. NFC, pr...
RTV Euro AGD
Złóż skargę
999 zł
Infinix NOTE 30 5G 8/128GB Magic Black
1 399 zł
Telefon komórkowy Infinix Note 30 5G 8 GB / 128 GB (X6711MB) Czarny
1 398 zł
Infinix Note 30 5G 8/128GB Magic Black 120Hz - darmowy odbiór w 22 miastac
1 399 zł
Infinix Note 30 5G 8/128GB Magic Black Infinix Note 30 5G 8/128GB Magic Black Nawet do 16 GB RAM (rozszerzenie 8+8 GB) Wydajny...
Ceneo Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
949 zł
Smartfon INFINIX Note 30 8/128GB 5G 6.78" 120Hz Pomarańczowy X6711 Aparat o wysokiej rozdzielczości 108 Mpx pomaga zarejestrować każdy moment Twojego życia w niezwykłej jakości. Duży... więcej ekran o wysokiej jakości i odświeżaniu 120 Hz pozwala na płynne przeglądanie treści nawet w ostrym świetle słońca. Niezwykle szybkie ładowanie 45 W sprawia, że dużą baterię 5000 mAh naładujesz do 75% w zaledwie 30 min. Ładowarką dołączoną do zestawu naładujesz też inne urządzenia zgodne ze standardem PD 3.0.
Electro.pl
Złóż skargę
1 400 zł
Avans.pl
Złóż skargę
1 400 zł
Infinix Note 30 5G 8/128GB Złoty Infinix Note 30 5G 8/128GB Złoty
Orange.pl
Złóż skargę
949 zł
Infinix NOTE 30 5G 8/128GB Sunset Gold INF-SM-0000063 Nawet do 16 GB RAM (rozszerzenie 8+8 GB) Wydajny procesor 5G MediaTek Dimensity 6080 Pojemna bateria 5000mAh z szyb... więcej kim ładowaniem 45W Duży 6,78" wyświetlacz z odświeżaniem 120 Hz Potrójny aparat 108Mpx z dużą przysłoną f/1.75 Przedni aparat 16 Mpx Płatności zbliżeniowe NFC Zestaw: Ładowarka, Kabel USB, Słuchawki, Szkło na ekran
Oficjalny partner Infinix
Infinixstore.eu Dostawa: w Polsce
Złóż skargę
1 399 zł
Infinix Note 30 5G 8/128GB Sunset Gold 120Hz - darmowy odbiór w 22 miastac
1 399 zł