Ceny na rower Indiana Moena S3B 28 2023
Zdjęcia 6 | od 900 do 1 010 zł Rok modelowy: 2023; Rodzaj: Rodzaj: miejski; Materiał ramy: stal; Amortyzacja: brak amortyzacji; Średnica koła ("): 28; Hamulec przedni: szczękowy mechaniczny (V-brake); Hamulec tylny: pedałowy; Liczba biegów (szt.): 3; Piasta planetarna; Kształt kierownicy: zakrzywiona; Wyposażenie: błotniki |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Rower miejski INDIANA Moena S3B 28 cali damski Biały + Koszyk wiklinowy na | 1 010 zł |
Rower miejski INDIANA Moena S3B 28 cali damski Biały | Bezpłatny transport | 900 zł |
Rower miejski INDIANA Moena S3B 28 cali damski Biały + Koszyk na rower VÖG | 960 zł |
Rower miejski INDIANA Moena S3B 28 cali damski Biały | Bezpłatny transport | 900 zł |
Rower miejski INDIANA Moena S3B 28 cali damski Cappuccino | Bezpłatny tran | 900 zł |
Rower miejski INDIANA Moena S3B 28 cali damski Cappucino + Koszyk wiklinow | 1 010 zł |
Rower miejski INDIANA Moena S3B 28 cali damski Cappuccino | Bezpłatny tran | 900 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!