Ceny na iFi ZEN Air Blue
Wideo 6Zdjęcia 8 | od 429 do 499 zł Rodzaj: DAC; Liczba kanałów (szt.): 2; DAC: ESS Sabre; Pasmo przenoszenia (Hz): 20 – 20000; Zakres dynamiczny (dB): 109; Stosunek sygnał/szumu (dB): 109; Funkcje: Bluetooth: Bluetooth v 5.1; Kodeki Bluetooth: AAC, SBC, aptX, aptX HD, aptX Adaptive, aptX LL, LDAC, HWA; RCA; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
iFi Audio ZEN Air Blue | 429 zł |
Radioodtwarzacz iFi Audio IFI Audio ZEN Air Blue Odtwarzacz strumieniowy B | 499 zł |
IFI AUDIO ZEN Air Blue Odbiornik audio Bluetooth, Kolor: Silver | 474 zł |
iFi Audio ZEN Air Blue - Odbiornik Bluetooth 5.0 DAC Hi-Res ✦ SALON ✦ ZAPY | 449 zł |
iFi Audio ZEN Air BLUE +9 sklepów - przyjdź przetestuj lub zamów online+ | 449 zł |
Przetwornik C/A IFI AUDIO Zen Air Blue | Bezpłatny transport | 429 zł |
Przetwornik C/A IFI AUDIO Zen Air Blue | Bezpłatny transport | 429 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!