Myszka
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini Wireless
Zdjęcia 16 | od 391 do 619 zł Rodzaj: myszka; Łączność: radiowa / Bluetooth / przewodowa; Multi-Device; Interfejs podłączenia: USB A; Sensor: optyczny; Przeznaczenie: gamingowa; Czujnik: HyperX 26K; Rozdzielczość sensora (DPI): 26000; Maks. przyspieszenie (G): 50; Częstotliwość próbkowania: 1000 Hz (1 ms); Liczba przycisków: 5 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini bezprzewodowa mysz do gier PC kompaktowa lek | 619 zł |
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini - Black - Myszy - Optyczny - 6 - Czarny | 391 zł |
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini – bezprzewodowa mysz dla graczy (czarna) 7D3 | 439 zł |
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini - White - Myszy - Optyczny - 6 - Bia?y | 391 zł |
HyperX Pulsefire Haste 2 Mini – bezprzewodowa mysz dla graczy (biała) 7D38 | 439 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!