Myszka
HyperX Pulsefire Dart (HX-MC006B)
Wideo 12Zdjęcia 7 | od 311 do 566 zł Solidna mysz dla graczy z szybką łącznością bezprzewodową, zaprojektowana, aby sprostać potrzebom wymagających graczy. Wyposażony w najwyższej klasy czujnik optyczny o wysokiej rozdzielczości, wytrzymałe mikroprzełączniki i kontrolowane podświetlenie LED. Jest podłączony przez kanał radiowy 2,4 GHz i ma interfejs kablowy. Jest pozycjonowany jako produkt z wyższej półki cenowej, skierowany do zapalonych graczy i początkujących e-sportowców, którzy chcą kupić dokładny, niezawodny i wygodny manipulator do gorących bitew turniejowych. Mysz HyperX Pulsefire Dart można ładować przewodowo lub za pomocą bezprzewodowego ładowania Qi (sprzedawane oddzielnie). Jest uzupełniony o mikroodbiornik USB i aby zminimalizować opóźnienia, powinien znajdować się w bliskiej odległości (20-30 cm) od klawiatury,...a odpowiedni przedłużacz znajduje się w zestawie dostawy. Umieszczony w stylowej, matowej obudowie z tworzywa sztucznego o asymetrycznej konstrukcji, zoptymalizowanej dla osób praworęcznych. Najlepsze do trzymania w dłoni. Obsługuje naciśnięcie pięciu przycisków i obracanie kółka przewijania. To urządzenie wskazujące wykorzystuje jeden z najlepszych czujników optycznych 2019 roku, PixArt PMW3389, który zapewnia rozdzielczość do 16 000 dpi. Potrafi stać się niezawodnym towarzyszem gracza w grach dowolnego popularnego gatunku (FPS, MMO, MOBA, RPG, RTS). |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HyperX HX-MC006B Bezprzewodowa Mysz do Gier RGB Dostosowywanie Sterowane O | 430 zł |
Mysz HyperX Pulsefire Dart Wireless Gaming Mouse (4P5Q4AA) | 330 zł |
HyperX Pulsefire Dart Czarny | 311 zł |
[From Japan] HyperX Pulsefire Dart Wired/Wireless Gaming Mouse HX-MC006B | 476 zł |
Mysz HYPERX Pulsefire Dart HX-MC006B, 3200 DPI | 392 zł |
HyperX Pulsefire Dart Czarny | 339 zł |
Mysz HyperX Pulsefire Dart (4P5Q4AA) Czarna | 425 zł |
Hyperx Plsefire Dart Rf Hx-mc006b Wireless Gaming Mouse 16000 Dpi Czarny 1 | 566 zł |
HyperX Pulsefire Dart RGB Wireless Gaming Mouse Qi Compatible for Gamers 2 | 319 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!