Ceny na okulary vr HTC Vive Pro 2 Headset
Wideo 13Zdjęcia 7 | od 3 800 do 7 299 zł Wysokiej jakości gogle VR, będące unowocześnieniem popularnego VIVE Pro wprowadzonego na rynek w 2018 roku. Charakteryzuje się imponująco wysoką szczegółowością, dużym polem widzenia, dobrym dźwiękiem przestrzennym i ulepszonym systemem mocowania głowy, który nie powoduje nieprzyjemnych wrażeń. Łatwo łączy się z potężnym komputerem do gier lub konsolą za pomocą złącza DisplayPort lub USB C. W przeciwieństwie do innych urządzeń, które kładą nacisk na przenośność, gogle HTC Vive Pro 2 VR skupiają się na jakości obrazu. To konkretne urządzenie jest idealne do aktualizacji konfiguracji VR obecnych właścicieli VIVE lub VIVE Pro, ponieważ jest kompatybilne ze stacjami bazowymi SteamVR 1.0 lub 2.0, kontrolerami VIVE i innymi akcesoriami VIVE, które użytkownik może już posiadać. Innowacyjne panele...AMOLED o małej odległości od piksela zapewniają imponującą rozdzielczość na oko (2448x2448) i szerokie pole widzenia 120°, zapewniając naprawdę realistyczne i wciągające wrażenia. Ponadto każdy użytkownik, także noszący okulary, może uzyskać obrazy w wysokiej rozdzielczości (dokładna regulacja rozstawu źrenic jest obsługiwana w krokach co 1 mm). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gogle VR HTC VIVE Pro 2 Headset | 3 800 zł |
HTC VIVE Pro 2 Full Kit - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot P | 7 299 zł |
Htc Vive Pro 2 Hmd Virtual Reality Glasses Czarny 99HASW004-00 | 4 224 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!