Ceny na HTC U23 Pro 256 GB / 12 GB
Zdjęcia 8 | od 1 199 do 2 518 zł Subflagowy smartfon, który dołączy do portfolio HTC wiosną 2023 roku. Model bazuje na chipsecie Snapdragon 7 Gen 1 i posiada pokaźną ilość pamięci wbudowanej – 12 GB RAM-u i 256 GB pamięci wewnętrznej. Urządzenie bez problemu radzi sobie z grami mobilnymi oraz obsługą aplikacji w trybie wielozadaniowym. Co więcej, wszystko to z rezerwą na przyszłość. Ekranem smartfona był 6,7-calowy panel OLED o rozdzielczości obrazu 2400x1080 pikseli. Jego częstotliwość odświeżania sięga 120 Hz, a na górze wyświetlacza zamontowano szkło ochronne Gorilla Glass Victus. Model otrzymał jednocześnie cztery moduły tylnego aparatu: główny czujnik 108 MP ze stabilizacją optyczną, ultraszerokokątny czujnik 8 MP, czujnik makro 5 MP i czujnik pomocniczy 2 MP do rozmycia tła. W wysepce pośrodku górnego segmentu ekran...u umieszczono obiektyw aparatu do selfie o rozdzielczości 32 MP, służącego do wykonywania autoportretów i rozmów wideo. Urządzenie zasilane jest baterią o pojemności 4600 mAh. Obudowa urządzenia mobilnego zabezpieczona jest przed kurzem i wilgocią zgodnie z wymogami normy IP67. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HTC U23 Pro biały 99HATM007-00 | 2 056 zł |
HTC U23 Pro 256GB/12GB - Coffee Black | 1 741 zł |
Smartfon HTC U23 Pro 5G 12/256GB Brązowy (99HATM006-00) | 2 518 zł |
HTC U23 Pro 12/256GB White - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 1 199 zł |
HTC U23 Pro 12/256GB Brązowy | 1 199 zł |
HTC U23 Pro brązowy 99HATM006-00 | 2 013 zł |
Smartfon HTC U23 Pro 5G 8/256GB Biały (99HATM007-00) | 2 501 zł |
Smartfon HTC U23 Pro 5G 12/256GB Brązowy (99HATM006-00) | 2 500 zł |
HTC U23 Pro 12/256GB Brown - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwro | 1 899 zł |
HTC U23 Pro 12/256GB Biały | 1 199 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!