Ceny na Hoco BS39 Cool Sports
Zdjęcia 16 | od 89 do 109 zł Bluetooth: Bluetooth v 5.0; mini Jack (3.5 mm); USB; czytnik kart pamięci; Radio FM; Liczba kanałów: 1.0 (mono); Liczba pasm przenoszenia: 1; Moc (W): 3; Obsługa kodeków: Funkcje i możliwości: zestaw głośnomówiący; Synchronizacja głośników: TWS; Cechy dodatkowe: uchwyt / pasek; Pojemność akumulatora (mAh): 1200 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
HOCO Wireless Sports V50 6h Music/Calls - Czarny BS39.BK | 93 zł |
HOCO Głośnik bezprzewodowy Sports V50 6h Music/Calls - Red BS39 | 89 zł |
HOCO Speaker Wireless Sports V50 6h Music/Calls - Blue BS39 | 109 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!