Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Head Racket Ig Challenge Mp Tennis Racket Posrebrzany 10 233912-SC10Rakieta HEAD RACKET IG Challenge MP w kolorze miętowym to wysokiej jakości rakieta zaprojektowana dla profesjonalny... więcejch i średniozaawansowanych tenisistów. Oferta wyjątkowych właściwości i mocy pozwala graczom maksymalizować swoje uderzenia na korcie. Rakieta wyposażona jest w innowacyjną technologię Innegra, która zapewnia doskonałą amortyzację i stabilność, co skutkuje mniejszym wibracyjnym odczuciem podczas gry. Ta technologia zwiększa kontrolę i precyzję, co pozwala graczom uderzać precyzyjne uderzenia z łatwością.Oferując głowicę o powierzchni 100 cali kwadratowych, RACKET IG Challenge MP zapewnia doskonałą równowagę między mocą a kontrolą. Większy sweet spot pozwala graczom generować większą moc w swoich uderzeniach, jednocześnie zachowując precyzję.Rakieta ma wagę około 11 uncji, dzięki czemu łatwo ją podnieść i manewrować na korcie. Jej zrównoważona dystrybucja wagi gwarantuje, że gracze osiągną idealne połączenie mocy i kontroli podczas swoich uderzeń.RACKET IG Challenge MP wyposażony jest w technologię Integrated String Pattern firmy HEAD, która zapewnia bardziej zgodną odpowiedź łóżka strun i większy sweet spot. Ta technologia optymalizuje moc i kontrolę, co pozwala graczom uderzać mocne uderzenia i zachować kontrolę nad swoją grą.Kolor mięty rakiety nadaje mu nowoczesny i stylowy wygląd, który wyróżnia się na korcie tenisowym. Jest również wyposażony w trwałą rękojeść, która zapewnia wygodne i mocne trzymanie rakiety, zapobiegając poślizgowi podczas intensywnych wymian.Podsumowując, rakieta HEAD RACKET IG Challenge MP w kolorze miętowym to wybór pierwszorzędny dla graczy, którzy chcą podnieść swoją grę na wyższy poziom. Jego doskonałe połączenie mocy, kontroli i stabilności czyni go niezawodnym wyborem zarówno dla zawodowych, jak i rekreacyjnych tenisistów. SmashINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 388 zł | | |
|
| Rakieta Tenisowa Head IG Challenge MP Mint L4 (4 1/2)Head IG Challenge MP - rakieta do tenisa zaprojektowana dla szerokiej gamy tenisistów. Dzięki doskonałej kombinacji... więcejmocy i czucia, przeniesie Twoją grę na wy... EmpikZłóż skargę | 460 zł | | |
|
| Rakieta tenisowa HEAD IG Challenge MP mint | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRRakieta Head IG Challenge MP | Rozmiar: 4 | Kolor: Niebieski | Taniej o 12% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Spor... więcejtano, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 450 zł | | |
|
| Head Racket Ig Challenge Mp Tennis Racket Pomarańczowy 30 235513-SC 30Nieco lżejsza niż model Pro w ofercie, rakieta tenisowa Challenge Mp jest łatwa w manewrowaniu. Ma również duży Swe... więcejetspot i pozwala grać z rotacją i mocą. Podobnie jak inne rakiety z serii Challenge, ta rakieta ma uderzający design i pełną grafitową konstrukcję, oferując wszechstronną grywalność i wygodę.Cechy:Obrót i moc dla ambitnych graczy rekreacyjnych- Wielki SłodyczPełna konstrukcja grafitowaUniwersalna grywalność i wygodaUderzający projektDane techniczne:Waga (bez naciągu): 270 g / 9,5 uncjiWzór sznurka: 16/19Rozmiar głowy: 645 cm² / 100 cali²Rozmiar uchwytu: 0-5Równowaga: 335 mm / 0,3 w hlDługość: 685 mm / 27,0 calaBelka: 23/26/23 mmTechnologia:Innegra™:Innegra ™ jest dziś najlżejszym na świecie włóknem o wysokiej wydajności. Jego ekstremalna wytrzymałość wraz z głowicami Zaawansowana technologia kompozytów węglowych prowadzi do nowatorskiego ultra wytrzymałego kompozytu hybrydowego. SmashINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 383 zł | | |
|
| Head Racket Ig Challenge Mp Tennis Racket Pomarańczowy 10 235513-SC 10Nieco lżejsza niż model Pro w ofercie, rakieta tenisowa Challenge Mp jest łatwa w manewrowaniu. Ma również duży Swe... więcejetspot i pozwala grać z rotacją i mocą. Podobnie jak inne rakiety z serii Challenge, ta rakieta ma uderzający design i pełną grafitową konstrukcję, oferując wszechstronną grywalność i wygodę.Cechy:Obrót i moc dla ambitnych graczy rekreacyjnych- Wielki SłodyczPełna konstrukcja grafitowaUniwersalna grywalność i wygodaUderzający projektDane techniczne:Waga (bez naciągu): 270 g / 9,5 uncjiWzór sznurka: 16/19Rozmiar głowy: 645 cm² / 100 cali²Rozmiar uchwytu: 0-5Równowaga: 335 mm / 0,3 w hlDługość: 685 mm / 27,0 calaBelka: 23/26/23 mmTechnologia:Innegra™:Innegra ™ jest dziś najlżejszym na świecie włóknem o wysokiej wydajności. Jego ekstremalna wytrzymałość wraz z głowicami Zaawansowana technologia kompozytów węglowych prowadzi do nowatorskiego ultra wytrzymałego kompozytu hybrydowego. SmashINNDostawa: w Polsce Złóż skargę | 364 zł | | |
|
| Rakieta Tenisowa Head IG Challenge MP Mint L2 (4 1/4)Head IG Challenge MP - rakieta do tenisa zaprojektowana dla szerokiej gamy tenisistów. Dzięki doskonałej kombinacji... więcejmocy i czucia, przeniesie Twoją grę na wy... EmpikZłóż skargę | 460 zł | | |
|
| Rakieta Tenisowa Head IG Challenge MP Mint L3 (4 3/8)Head IG Challenge MP - rakieta do tenisa zaprojektowana dla szerokiej gamy tenisistów. Dzięki doskonałej kombinacji... więcejmocy i czucia, przeniesie Twoją grę na wy... EmpikZłóż skargę | 460 zł | | |
|
| Rakieta tenisowa HEAD IG Challenge MP stealth | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA Rakieta Head IG Challenge MP | Rozmiar: 3 | Kolor: Szary | Taniej o 20% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sportano... więcej, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 360 zł | | |
|
| Rakieta tenisowa HEAD IG Challenge MP blue | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRRakieta Head IG Challenge MP | Rozmiar: 2 | Kolor: Niebieski | Taniej o 15% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Spor... więcejtano, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 500 zł | | |
|
| Rakieta tenisowa HEAD IG Challenge MP red | WYSYŁKA W 24H | 30 DNI NA ZWRORakieta Head IG Challenge MP | Rozmiar: 2 | Kolor: Czerwony | Taniej o 15% | Zakup na Raty, Gwarancja 24mies. Sport... więcejano, profesjonalny sklep sportowy. Sportano.plZłóż skargę | 500 zł | | |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!