Ceny na Hansgrohe Logis 71070000
Zdjęcia 3 | od 258 do 615 zł Przeznaczenie: do umywalki; Rodzaj baterii: jednouchwytowa (dźwignia); Kształt: prosty; Głębokość strumienia (mm): 107; Wysokość strumienia (mm): 67; Zawór spustowy: dźwigniowy zawór spustowy; Zawór odcinający: ceramiczny; Zużycie wody: 5; Rodzaj montażu: stojący (poziomy); Doprowadzenie wody: Doprowadzenie wody: węże |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
hansgrohe Logis Jednouchwytowa bateria umywalkowa 70 z cięgłem chrom 71070 | 258 zł |
Hansgrohe logis single lever basin mixer 70 with pop-up waste set | 370 zł |
Bateria umywalkowa Hansgrohe Logis stojąca chrom (71070000) | 289 zł |
Bateria umywalkowa Hansgrohe Logis 70 jednouchwytowa z kompletem odpływowy | 315 zł |
HANSGROHE 71070000 LOGIS Jednouchwytowa bateria umywalkowa 70 z korkiem au | 265 zł |
Bateria umywalkowa Hansgrohe Logis 70 jednouchwytowa z kompletem odpływowy | 615 zł |
Hansgrohe Logis Bateria umywalkowa chrom 71070000 - odbiór osobisty: Krakó | 363 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!