Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
|
| Guzzini - On The Go ENERGY Termiczna butelka podróżna - Różowe złoto Ø 73 Termiczna butelka podróżna ze stali nierdzewnej do transportu i utrzymywania stałej temperatury napojów: wody, kawy... więcej, herbaty, naparów, mleka, soków, napojów gazowanych i kwaśnych
PODWÓJNA ŚCIANKA ZE STALI NIERDZEWNEJ: Utrzymuje temperaturę napojów przez 12 godzin, a zimno przez 24 godziny dzięki podwójnej stalowej ściance
WYMIARY: Ø 7,3 x h21,2 cm - 500 cc
HERMETYCZNE: Szczelne, hermetyczne zamknięcie. łatwe napełnianie dzięki szerokiemu otworowi butelki
ODPORNA I PRAKTYCZNA: Antypoślizgowe dno. nietłukąca i odporna na uderzenia Amazon.pl
Złóż skargę | | 112 zł | | |
|
| Butelka Termiczna On The Go, 500 Ml, Chromowana - GuzziniPodkręć swój styl i ciesz się gorącymi napojami w podróży z elegancką butelką termiczną On The Go od Guzzini. O poj... więcejemności 500 ml, chromowana, jest idealnym towarzyszem dla aktywnych i stylowych. Sklep.Puregreen.plZłóż skargę | | 190 zł | | |
|
| Guzzini - On The Go ENERGY termiczna butelka podróżna - chrom Ø 73 x h212 Termiczna butelka podróżna ze stali nierdzewnej do transportu i przechowywania napojów w stałej temperaturze: wody,... więcejkawy, herbaty, naparów, mleka, soków, napojów gazowanych i kwaśnych
PODWÓJNA ŚCIANKA ZE STALI NIERDZEWNEJ: Utrzymuje temperaturę napojów przez 12 godzin, a zimno przez 24 godziny dzięki podwójnej stalowej ściance
WYMIARY: Ø 7,3 x h21,2 cm - 500 cc
HERMETYCZNE: szczelne, hermetyczne zamknięcie. łatwe napełnianie dzięki szerokiemu otworowi butelki
ODPORNA I PRAKTYCZNA: antypoślizgowe dno. nietłukąca i odporna na uderzenia Amazon.pl
Złóż skargę | | 125 zł | | |
|
| Guzzini - On The Go ENERGY termiczna butelka podróżna - złota Ø 73 x h212 Termiczna butelka podróżna ze stali nierdzewnej do transportu i przechowywania napojów w stałej temperaturze: wody,... więcejkawy, herbaty, naparów, mleka, soków, napojów gazowanych i kwaśnych
PODWÓJNA ŚCIANKA ZE STALI NIERDZEWNEJ: Utrzymuje temperaturę napojów przez 12 godzin, a zimno przez 24 godziny dzięki podwójnej stalowej ściance
WYMIARY: Ø 7,3 x h21,2 cm - 500 cc
HERMETYCZNE: szczelne, hermetyczne zamknięcie. łatwe napełnianie dzięki szerokiemu otworowi butelki
ODPORNA I PRAKTYCZNA: antypoślizgowe dno. nietłukąca i odporna na uderzenia Amazon.pl
Złóż skargę | | 167 zł | | |
|
| Guzzini - On The Go ENERGY termiczna butelka podróżna - jasnoniebieska Ø 7Termiczna butelka podróżna ze stali nierdzewnej do transportu i przechowywania napojów w stałej temperaturze: wody,... więcejkawy, herbaty, naparów, mleka, soków, napojów gazowanych i kwaśnych
PODWÓJNA ŚCIANKA ZE STALI NIERDZEWNEJ: Utrzymuje temperaturę napojów przez 12 godzin, a zimno przez 24 godziny dzięki podwójnej stalowej ściance
WYMIARY: Ø 7,3 x h21,2 cm - 500 cc
HERMETYCZNE: szczelne, hermetyczne zamknięcie. łatwe napełnianie dzięki szerokiemu otworowi butelki
ODPORNA I PRAKTYCZNA: antypoślizgowe dno. nietłukąca i odporna na uderzenia Amazon.pl
Złóż skargę | | 123 zł | | |
|
| Guzzini - On The Go ENERGY termiczna butelka podróżna - czarna Ø 73 x h212Termiczna butelka podróżna ze stali nierdzewnej do transportu i przechowywania napojów w stałej temperaturze: wody,... więcejkawy, herbaty, naparów, mleka, soków, napojów gazowanych i kwaśnych
PODWÓJNA ŚCIANKA ZE STALI NIERDZEWNEJ: Utrzymuje temperaturę napojów przez 12 godzin, a zimno przez 24 godziny dzięki podwójnej stalowej ściance
WYMIARY: Ø 7,3 x h21,2 cm - 500 cc
HERMETYCZNE: szczelne, hermetyczne zamknięcie. łatwe napełnianie dzięki szerokiemu otworowi butelki
ODPORNA I PRAKTYCZNA: antypoślizgowe dno. nietłukąca i odporna na uderzenia Amazon.pl
Złóż skargę | | 82 zł | | |
|
| Guzzini - On The Go ENERGY termiczna butelka podróżna - srebrna Ø 73 x h21Termiczna butelka podróżna ze stali nierdzewnej do transportu i przechowywania napojów w stałej temperaturze: wody,... więcejkawy, herbaty, naparów, mleka, soków, napojów gazowanych i kwaśnych
PODWÓJNA ŚCIANKA ZE STALI NIERDZEWNEJ: Utrzymuje temperaturę napojów przez 12 godzin, a zimno przez 24 godziny dzięki podwójnej stalowej ściance
WYMIARY: Ø 7,3 x h21,2 cm - 500 cc
HERMETYCZNE: szczelne, hermetyczne zamknięcie. łatwe napełnianie dzięki szerokiemu otworowi butelki
ODPORNA I PRAKTYCZNA: antypoślizgowe dno. nietłukąca i odporna na uderzenia Amazon.pl
Złóż skargę | | 103 zł | | |
|
| Guzzini - On The Go ENERGY termiczna butelka podróżna - czerwona Ø 73 x h2Termiczna butelka podróżna ze stali nierdzewnej do transportu i przechowywania napojów w stałej temperaturze: wody,... więcejkawy, herbaty, naparów, mleka, soków, napojów gazowanych i kwaśnych
PODWÓJNA ŚCIANKA ZE STALI NIERDZEWNEJ: Utrzymuje temperaturę napojów przez 12 godzin, a zimno przez 24 godziny dzięki podwójnej stalowej ściance
WYMIARY: Ø 7,3 x h21,2 cm - 500 cc
HERMETYCZNE: szczelne, hermetyczne zamknięcie. łatwe napełnianie dzięki szerokiemu otworowi butelki
ODPORNA I PRAKTYCZNA: antypoślizgowe dno. nietłukąca i odporna na uderzenia Amazon.pl
Złóż skargę | | 76 zł | | |
|
| Guzzini - On The Go ENERGY termiczna butelka podróżna - biała Ø 73 x h212 Termiczna butelka podróżna ze stali nierdzewnej do transportu i przechowywania napojów w stałej temperaturze: wody,... więcejkawy, herbaty, naparów, mleka, soków, napojów gazowanych i kwaśnych
PODWÓJNA ŚCIANKA ZE STALI NIERDZEWNEJ: Utrzymuje temperaturę napojów przez 12 godzin, a zimno przez 24 godziny dzięki podwójnej stalowej ściance
WYMIARY: Ø 7,3 x h21,2 cm - 500 cc
HERMETYCZNE: szczelne, hermetyczne zamknięcie. łatwe napełnianie dzięki szerokiemu otworowi butelki
ODPORNA I PRAKTYCZNA: antypoślizgowe dno. nietłukąca i odporna na uderzenia Amazon.pl
Złóż skargę | | 116 zł | | |
|
| Butelka Termiczna On The Go, 500 Ml, Złota - GuzziniPodróżuj z klasą z butelką termiczną On The Go od Guzzini. O pojemności 500ml, zapewnia utrzymanie temperatury napo... więcejju, podkreślając Twój styl dzięki eleganckiemu złotemu wykończeniu. Sklep.Puregreen.plZłóż skargę | | 190 zł | | |