Ceny na Grohe Grohtherm SmartControl 29126000
Wideo 1Zdjęcia 10 | od 1 720 do 2 048 zł Przeznaczenie: do prysznica; Rodzaj baterii: termostatyczna z przyciskiem; Wylewka: brak; zawór zwrotny; Zawór odcinający: termostatyczna; Zużycie wody: 23; Rodzaj montażu: do zabudowy w ścianę; Doprowadzenie wody: Doprowadzenie wody: sztywne rurki; Pokrycie korpusu: chrom; stal nierdzewna (matowa) |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GROHE Grohtherm SmartControl Bateria termostatyczna do obsługi trzech wyjś | 1 727 zł |
Bateria wannowa Grohe Grohtherm 800 4-otworowe chrom (29126000) | 1 936 zł |
Bateria Termostatyczna Grohtherm Smartcontrol Square 29126000 Grohe | 1 934 zł |
GROHE 29126000 Grohtherm SmartControl Thermostat for concealed installatio | 1 729 zł |
Grohe Grohtherm SmartControl Bateria wannowo-prysznicowa podtynkowa chrom | 2 048 zł |
Grohe Grohtherm SmartControl Chrom 29126000 | 1 720 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!