Ceny na GoPro HERO11 Black Mini (CHDHF-111)
Wideo 10Zdjęcia 15 | od 1 299 do 1 699 zł Bardziej kompaktowy model flagowej kamery sportowej GoPro 11. generacji. Różni się mniejszymi rozmiarami (-13%) i wagą obniżoną o 20 g. Jego mniejszy rozmiar ułatwia noszenie podczas fotografowania w POV, a podwójne uchwyty mocujące na dole i z tyłu zapewniają więcej opcji montażu na ciele i hełmie. Warto zaznaczyć, że wersja mini nie posiada wyświetlacza, a akumulator o pojemności 1500 mAh jest wbudowany i nie można go szybko wymienić. Jest pozycjonowany jako model z wyższej kategorii cenowej, zdolny do nagrywania bardzo szczegółowych filmów HD, FullHD, QuadHD, UltraHD / 4K w najtrudniejszych warunkach. Podobnie jak model pełnowymiarowy, kamera sportowa GoPro HERO11 Mini jest wyposażona w najnowszy czujnik, który zapewnia większy zakres dynamiki. Do niewątpliwych plusów należy również ule...pszona stabilizacja wideo, która zamienia materiał filmowy w dzieło sztuki na kinowym poziomie. Maksymalna rozdzielczość robocza podczas nagrywania wideo wynosi 5,3K, a zdjęcia mogą mieć 27 MP szczegółów. Ulepszona technologia stabilizacji wideo HyperSmooth 5.0 zapewnia niesamowitą stabilność obrazu. Obsługuje 10-bitowy kolor, aby tworzyć pełne materiały HDR z lepszą głębią, płynnymi przejściami kolorów i nieskazitelnym realizmem. Korpus kamery jest wodoodporny (IPX8), dzięki czemu można z nią nurkować do głębokości 10 m. Wyposażona w pełną gamę modułów bezprzewodowych, obsługuje sterowanie głosowe. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
GoPro HERO11 Black Mini | 1 699 zł |
GoPro HERO11 Black Mini | 1 299 zł |
GoPro HERO11 Black Mini - Dostawa GRATIS! | 1 599 zł |
Kamera GoPro GoPro HERO11 Black mini | 1 608 zł |
GoPro HERO11 Mini - darmowy odbiór w 22 miastach i bezpłatny zwrot Paczkom | 1 449 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!