Ceny na Google Pixel 6 Pro 128 GB
Wideo 32Zdjęcia 14 | od 1 744 do 3 499 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 6.71; rozdzielczość ekranu: 3120x1440 (19.5:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass Victus; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 89; ОС: Android 12.0; Model procesora: Google Tensor; Procesor (GHz): 2.8; GPU: ARM Mali-G78 MP20; Pamięć RAM (GB): 12 dodaj do listymoje listy |
Zamknij
Menu
128 GB256 GB | Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Google Pixel 6 Pro 5G 128GB - Stormy BlackSmartfon 5G - dual-SIM - RAM 12 GB / 128 GB - Wy?wietlacz OLED - 6,7 - 3120 x 1440 pikseli (120 Hz) - 3x tylne kame... więcejry 50 MP, 48 MP, 12 MP - przedni aparat 11,1 MP - burzowa czer? Proshop.plZłóż skargę | 1 999 zł |
Smartfon Google Pixel 6 Pro 5G 12/128GB 6,7" Czarny GA03164-GBSmartfon Google Pixel 6 Pro 12/128GB 5G Black Najważniejsze parametry: Procesor G Maxelektro.plZłóż skargę | 2 999 zł |
GOOGLE PIXEL 6 PRO 12/128GB Czarny GA03164-GBOkres gwarancji: 24 miesiące Wyposażenie: Kabel USB-C
Instrukcja
Przejściówka USB Wymiary [mm]: 164 x 76 x 8,9 mm... więcejWaga [g]: 210 g Kolor: Czarny Inne: Dostępność sieci 5G w smartfonie Google Pixel może się różnić w zależności od operatora telefonii komórkowej.
W celu weryfikacji dostępności łączności 5G zalecamy kontakt z dostawcą usług lub na stronie https://pixel.w Neonet.plZłóż skargę | 2 565 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 6 Pro 12/128GB 5G 6.7" 120Hz CzarnySmartfony Pixel 6 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i prze... więcejznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań. Electro.plZłóż skargę | 2 435 zł |
Smartfon Google Pixel 6 Pro 5G 12/128GB Stormy Black GS-T-GOE-0012Google Pixel 6 Pro 5G 12/128GB Stormy Black - ✔️ Świetne ceny, ✔️ zakupy na raty, ✔️ opinie, ✔️ specyfikacja, ✔️ da... więcejrmowa dostawa i odbiór w sklepach Komputronik! Komputronik.plZłóż skargę | 1 894 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 6 Pro 12/128GB 5G 6.7" 120Hz CzarnySmartfony Pixel 6 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i prze... więcejznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Avans.plZłóż skargę | 2 435 zł |
Smartfon Google Pixel 6 Pro 5G 12/128GB CzarnySpecyfikacja Typ procesora Google Model procesora Tensor Kolor produktu Czarny Stopień ochro... więcejny IP IP68 Nazwa koloru Stormy Black Głębokość produktu 8,9 mm Waga produktu 210 g Wysokość produktu 163,9 mm Szerokość produktu 75,9 mm Standardy Wi- Fi Wi-Fi 6 (802.11ax) NFC Tak Wi-Fi Tak Wersja Bluetooth 5.2 Bluetooth Tak MIMO Tak Wi-Fi Direct Tak Standardy 4G LTE Obsługa kart SIM Dual SIM Wiązanie (tryb modemu) Tak Standardy 3G HSDPA Standardy 3G UMTS Standardy 3G HSPA+ Typ karty SIM NanoSIM + eSIM Bluetooth Low Energy (BLE) Tak Generacja sieci mobilnej 5G Czytnik linii papilarnych Tak Szybkie ładowanie Tak Głośnik Tak Alarm wibracyjny Tak Rozpoznawanie twarzy Tak Bezprzewodowe ładowanie Tak Połączenie wideo Tak Skrócona instrukcja obsługi Tak Przewody USB Type-C Wyrzutnik karty SIM Tak Przekątna ekranu 6,7" Rozdzielczość 1440 x 3120 px Współczynnik kontrastu (typowy) 1000000:1 Maksymalna częstotliwość odświeżania 120 Hz Natywna proporcja obrazu 19.5:9 Kolory wyświetlacza 16 milionów kolorów Typ wyświetlacza OLED Obsługa High Dynamic Range (HDR) Tak Typ ekranu dotykowego Pojemnościowy Gęstość pikseli 512 ppi Zaokrąglone narożniki wyświetlacza Tak Wersja Gorilla Glass Gorilla Glass Victus Typ szkła ekranu wyświetlacza Gorilla Glass Platforma Android Zainstalowany system operacyjny Android 12 Wirtualny asystent Google Assistant Platforma dystrybucji aplikacji Google Play Głośniki Stereo Pamięć wbudowana 128 GB Pamięć RAM 12 GB Typ pamięci RAM LPDDR5 Obsługiwany typ USB USB Type-C Wtyk słuchawek USB Type-C Port USB Tak Wersja USB 2.0/3.2 Gen 1 (3.1 Gen 1) Pojemność baterii 5003 mAh Tryby nagrywania wideo 1080p Tryby nagrywania wideo 2160p Cyfrowy zoom 7x Zoom optyczny 4x Maksymalna liczba klatek na sekundę 240 fps Funkcja wykrywania twarzy Tak Stabilizator obrazu Tak Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1920x1080@60fps Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 3840x2160@30fps Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 3840x2160@60fps Rozdzielczość przy prędkości przechwytywania 1920x1080@30fps Rozdzielczość przedniej kamery 11,1 MP Kąt pola widzenia drugiego aparatu tylnego (FOV) 23,5° Tryb nocny Tak Rozdzielczość drugiego aparatu tylnego (numeryczna) 48 MP Rozmiar czujnika tylnego drugiego aparatu 1/2" Rozmiar czujnika tylnego aparatu 1/1.31" Kąt pola widzenia aparatu tylnego (FOV) 82° Rozdzielczość tylnej kamery 50 Mpix Stabilizator wideo Tak Samowyzwalacz Tak Rodzaj flash ZakuptoDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 117 zł |
Smartfon GOOGLE Pixel 6 Pro 12/128GB 5G 6.7" 120Hz Czarny GA03164-GBSmartfony Pixel 6 Pro został zaprojektowany z myślą o kombinacji inteligentnego wyglądu, ogromnej wydajności i prze... więcejznaczony do tego, by dostarczać najwyższej klasy doznań.... Mediaexpert.plZłóż skargę | 2 435 zł |
Smartfon Pixel 6 Pro 5G 12/128GB Czarny (GA03164-GB) | 1 848 zł |
Smartfon Google Pixel 6 Pro, 12/128 GB, czarnyNajmądrzejszy i najszybszy Pixel w historii Google Tensor: nasz pierwszy procesor zbudowany na zamówienie Tensor, p... więcejierwszy procesor zaprojektowany przez Goog... EmpikZłóż skargę | 2 138 zł |
Google Pixel 6 Pro 12gb/128gb 6.7´´ Dual Sim Czarny 99932668Google Pixel 6 pro. Przekątna wyświetlacza: 17 cm (6,7 cala), Rozdzielczość wyświetlacza: 1440 x 3120 pikseli, Typ... więcejwyświetlacza: OLED. Rodzina procesorów: Google, Model procesora: Tensor. Pojemność pamięci RAM: 12 GB, Typ pamięci RAM: LPDDR5, Pojemność pamięci wewnętrznej: 128 GB. Rozdzielczość tylnego aparatu (numeryczne): 50 MP, Typ aparatu tylnego: Potrójny aparat. Obsługa karty SIM: Dual SIM. Zainstalowany system operacyjny: Android 12. Pojemność baterii: 5003 mAh. Kolor produktu: Czarny. Waga: 210g tradeinn.comDostawa: w Polsce Złóż skargę | 2 002 zł |
Google Pixel 6 Pro 5G 12/128GB Czarny | 1 744 zł |
Smartfon Google Pixel 6 Pro 12/128Gb 6,7" 5G Stormy Black A03158-FRSmartfon Google Pixel 6 Pro 12/128Gb 6,7" 5G Stormy Black Wchodząc w nową erę technologii mobilnej, prezentujemy Go... więcejogle Pixel 6 Pro z pamięcią RAM wynoszącą 12GB i wbudowaną pamięcią o pojemności 128GB. Sprzęt ten został wyposażony w procesor Google Tensor, oferując niespotykaną do tej pory moc i prędkość. Smartfon ten posiada ekran o przekątnej 6,7 cala wykonanym w technologii OLED, co gwarantuje niezwykle wyrazisty i szczegółowy obraz. Rozdzielczość odtwarzania wideo wynosi 3120 x 1440 pikseli, co pozwoli Ci cieszyć się nawet najmniejszymi szczegółami na ekranie. Google Pixel 6 Pro to nie tylko wydajność, to również wysokiej klasy fotograficzne narzędzie. Rozdzielczość aparatu przedniego wynosi 11 Mpx, natomiast aparat tylny składa się z trzech obiektywów o rozdzielczości 12, 48 i 50 Mpx. W efekcie otrzymujemy niezwykle ostre, detale zdjęcia, które zachwycą każdego. Google Pixel 6 Pro wyposażono w szereg czujników, takich jak akcelerometr, barometr, czujnik światła, zbliżeniowy, czytnik linii papilarnych, magnetometr, Galileo i żyroskop. Dzięki temu smartfon jest w stanie dostosować się do Twoich potrzeb i zaoferować najwyższy komfort użytkowania. Niezawodność tego smartfona zapewnia pojemna bateria o mocy 5003 mAh. Rodzaj baterii to litowo-jonowa, znana ze swojej wydajności i długotrwałego działania. Bezpieczeństwo użytkowania jest gwarantowane dzięki zastosowaniu czytnika linii papilarnych oraz hartowanego szkła Gorilla Glass. Google Pixel 6 Pro to smartfon wykorzystujący najnowsze technologie, takie jak Bluetooth, GPS, A-GPS, Beidou, Glonass, Galileo, NFC. Dzięki temu jest to urządzenie, które spełni oczekiwania nawet najbardziej wymagających użytkowników. Niezależnie od tego, czy jesteś miłośnikiem fotografii, gier czy po prostu oczekujesz od smartfona niezawodności i wydajności – Google Pixel 6 Pro jest dla Ciebie. NAJWAŻNIEJSZE PARAMETRY Model: Pixel 6 Pro Kolor: Stormy black (czarny) Przekątna ekranu: 6,7" Pamięć RAM: 12 GB Pamięć wbudowana: 128 GB Wyświetlacz: OLED Rozdzielczość: 3120 x 1440 Aparat przedni: 11 Mpix Aparat tylny: 12 Mpix, 48 Mpix, 50 Mpix System operacyjny: Android 12 Bateria: 5003 mAh Wymiary: 164 x 76 x 8.9 mm Waga: 210 g Google Pixel 6 Pro 5G 12/128GB Stormy Black Wariant Stormy Black telefonu Google Pixel 6 Pro 5G z pamięcią masową 12/128 GB wyposażono w 6,7-calowy wyświetlacz OLED o rozdzielczości 3120x1440 pikseli. Telefon ma elegancki design ze smukłym ekranem i zaokrąglonymi krawędziami, a waży zaledwie 210g. Posiada ocenę IP68 w zakresie ochrony przed wodą i pyłem, co zapewnia całkowitą odporność na pył i wysoką wodoszczelność. Bateria telefonu o pojemności 5003mAh obsługuje zarówno szybkie ładowanie 30W, jak i ładowanie indukcyjne. Moc obliczeniowa i pamięć Smartfon korzysta z ośmiordzenioweg Maxelektro.plZłóż skargę | 3 499 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!