Ceny na Google Pixel 6 128 GB
Wideo 43Zdjęcia 21 | od 1 532 do 3 799 zł Nudny smartfon z czarną poziomą „paską” z tyłu, która wyróżnia urządzenie na tle masy tego samego typu rówieśników. Jednak nietypowy projekt jest tylko niezwykłym zewnętrznym „opakowaniem”. O wiele ciekawiej prezentują się „wnętrza” modelu. Google Pixel 6 128 GB był pierwszą jaskółką na flagowym chipsecie Tensor, który jest wyostrzony pod kątem obliczeń sztucznej inteligencji za pomocą niestandardowego TPU. Urządzenie obiecuje wysokiej jakości rozpoznawanie mowy i tłumaczenie w czasie rzeczywistym na inne języki, a także najlepszą jakość nagrywania zdjęć i wideo. Tylny moduł aparatu urządzenia mobilnego jest kierowany przez stabilizowany przetwornik obrazu 50 MP, matrycę Samsung GN1 o fizycznych wymiarach 1/1,3". Obok niego ultraszerokokątny 12 MP, a w przednim aparacie w otworze wyspowym...ekranu znajduje się sensor 8 MP z obiektywem, rolę wyświetlacza smartfona przypisano płaskiemu panelowi OLED o przekątnej 6,4 cala, częstotliwości odświeżania 90 Hz, obsłudze HDR10+ i zwykłym FullHD+ rozdzielczość (2400x1080 pikseli).v 5.2 i Wi-Fi 6E, podekranowy skaner linii papilarnych i głośne głośniki stereo.Rdzeniem energetycznym smartfona jest wbudowana bateria 4614 mAh ze średnią prędkością ładowania przewodowego (30 W) oraz wsparcie dla technologii ładowania bezprzewodowego (21 W). |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Google Pixel 6 128GB Android sorta seafoam GA02910-GB | 3 059 zł |
Google Pixel 6 5G 128GB - Stormy Black | 3 799 zł |
Smartfon Google Pixel 6 5G 8/128GB Koralowy | 1 862 zł |
Smartfon Google Pixel 6 5G 8/128GB Koralowy - DARMOWY PACZKOMAT OD 799zł | 1 609 zł |
Smartfon Google Pixel 6 5G 8/128GB Koralowy | 1 609 zł |
Google Pixel 6 8gb/128gb 6.4´´ Dual Sim Różowy GA02920-GB | 2 662 zł |
Google Pixel 6 5G 8/128GB Koralowy | 1 532 zł |
Smartfon Google Pixel 6 5G 8/128GB Koralowy | 1 720 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!