Ceny na Google Pixel 4 64 GB (GA01188-DE)
Wideo 29Zdjęcia 23 | od 1 199 do 2 974 zł Charakterystyka wyświetlacza: wyświetlacz ("): 5.7; rozdzielczość ekranu: 2160x1080 (18:9); Ochrona ekranu: Gorilla Glass v5; Stosunek wyświetlacza do obudowy (%): 80; ОС: Android 10.0; Model procesora: Snapdragon 855; Procesor (GHz): 2.84; GPU: Adreno 640; Pamięć RAM (GB): 6; Pamięć (GB): 64 |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Google Pixel 4 145 cm 57" 6 GB 64 GB Pomarańczowy 2800 mAh Pixel 4 145 cm | 1 199 zł |
Smartfon Google Pixel 4, 6/64 GB, czarny | 2 974 zł |
Google Pixel 4 57 cala Android Factory Unlocked SIM-Free 4G/LTE smartfon m | 1 199 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!