Ceny na Genius SW-G2.1 1000
Wideo 1Zdjęcia 3 | od 296 do 327 zł Liczba głośników: zestaw 2.1; Liczba dróg: 1; Czułość (dB): 85; Pasmo przenoszenia (Hz): 60 – 20000; Moc całkowita (W): 26; Subwoofer (W): 16; Bass reflex; mini-Jack (3,5 mm); wyjście słuchawkowe; wejście mikrofonowe; Efekty świetlne; Pilot: przewodowy; Materiał głośników: tworzywo sztuczne |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Głośniki Genius GX GAMING SW-G2.1 1000 (31730043400) Czarne/Niebieskie | 297 zł |
DARMOWA DOSTAWA ! - ! Genius SW-G2.1 1000 (31730043400) - PACZKOMAT, POCZT | 296 zł |
Genius reproduktory SW-G2.1 1000, 2.1, 26W, černé, ovládání hlasitosti, mo | 324 zł |
Genius GX GAMING SW-G2.1 1000 | 327 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!