Myszka
Genius NX-8006
Zdjęcia 3 | od 37 do 85 zł Rodzaj: myszka; Łączność: radiowa; Sensor: optyczny; Przeznaczenie: do laptopa; Rozdzielczość sensora (DPI): 1200; Liczba przycisków: 2; Cichy klik; Kabel: nadajnik USB; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius Mysz NX-8006S czarna/czerwona 1600DPI bezprzewodowa 24 GHZ Opt USBP | 85 zł |
Genius Mysz NX-8006S, 1600DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa US | 44 zł |
Mysz Genius NX-8006S (31030024400) | 47 zł |
Mysz Genius NX-8006S Type-C (31030036400) Czarna | 54 zł |
Genius Myš NX-8006S Type-C, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová | 37 zł |
GENIUS Mysz WIR NX-8006S TYPE-C SILENT z TYPE C RECEIVER BLACK | 62 zł |
Mysz Genius NX-8006S czarna 1600DPI bezprzewodowa 24 GHZ Opt USBPC/Mac 310 | 85 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-8006S Type-C, czarna, optyczna, 1200DPI | 50 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!