Myszka
Genius NX-7010
Zdjęcia 6 | od 29 do 82 zł Stylowa mysz bezprzewodowa z rodziny opcji jasnej kolorystyki, wrażliwy optyczny sensor o wysokiej rozdzielczości i długotrwałego autonomicznością. Jest sprzedawany jako produkt podstawowej półki cenowej, przeznaczony do użycia z laptopami i komputerami stacjonarnymi. Wyróżnia się niewielkimi wymiarami i dobrą ergonomią, która zapewnia komfortowy chwyt w dłoni o różnych rozmiarach. Mysz Genius NX-7010 jest wyposażona w wysokiej jakości optyczny czujnik BlueEye z regulowaną rozdzielczość 800/1200/1600 dpi, że w półtora-dwa razy przewyższa wskaźniki poprzedniej generacji tanich myszek. Stabilnie działa na wszystkich typowych powierzchniach roboczych. Bez problemu umożliwia precyzyjne pozycjonowanie kursora w profesjonalnych aplikacjach (wektor/raster grafika, modelowanie 3D, CAD/CAE-systemu,...przetwarzanie i edycja filmów, itp). Z powodzeniem może być używany w grach wszystkich popularnych gatunków (FPS, MMO, MOBA, RPG, RTS). Do podłączenia do komputera, wyposażona w USB-odbiornikiem pracującym w zakresie wysokich częstotliwości (2,4 Ghz) i gwarantującym stabilne połączenie na odległość do 10 m. Kompaktowe wymiary i skromny waga 57 g ułatwiają transport i przechowywanie. Do zasilania myszy używany jest jeden element typu AA, energii, którego wystarczy na 10 miesięcy. pracy o średniej intensywności. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius 31030114108 mysz NX-7010 czujnik BlueEye czarny | 82 zł |
Genius Mysz NX-7010, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa, zi | 37 zł |
Mysz Genius NX-7010 (31030114109) | 39 zł |
Genius Myš NX-7010, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, tyrkyso | 34 zł |
Genius NX-7010 Mysz bezprzewodowa 24 GHz Turkusowa NX-7010 Turquoise | 82 zł |
Genius Mysz NX-7010, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa, cz | 39 zł |
Genius Mysz NX-7010, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa, tu | 41 zł |
Mysz Genius NX-7010 (31030114108) | 41 zł |
Mysz Genius NX-7010 (31030114110) | 43 zł |
Genius Mysz NX-7010, 1200DPI, 2.4 [GHz], optyczna, 3kl., bezprzewodowa, ni | 34 zł |
Genius Myš NX-7010, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 3tl., bezdrátová, modrá, | 29 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-7010, turkusowa, optyczna, 1200DPI | 44 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius NX-7010, niebieska, optyczna, 1200DPI | 37 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!