Myszka
Genius Ergo 8200S
Zdjęcia 16 | od 45 do 71 zł Rodzaj: myszka; Łączność: radiowa; Sensor: optyczny; Przeznaczenie: do laptopa; Rozdzielczość sensora (DPI): 1200; Liczba przycisków: 4; Przyciski boczne; Kabel: nadajnik USB; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Genius ERGONOMIC MOUSE USB ERGO 8200S WIRELESS SILENT IRON PURPLE GEN31030 | 61 zł |
Mysz Genius Ergo 8200S fioletowa (31030029402) | 62 zł |
Mysz Genius Ergo 8200S (31030029404) Srebrna | 69 zł |
Genius Myš Ergo 8200S, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 5tl., bezdrátová, stří | 54 zł |
Genius ERGONOMIC MOUSE USB ERGO 8200S WIRELESS SILENT BLACK GEN31030029400 | 67 zł |
Mysz Genius Ergo 8200S grafitowa (31030029401) | 62 zł |
Mysz Genius Ergo 8200S (31030029403) Brązowa | 62 zł |
Mysz Genius Ergo 8200S (31030029401) Szara | 71 zł |
Genius Myš Ergo 8200S, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 5tl., bezdrátová, čoko | 45 zł |
Genius Myš Ergo 8200S, 1200DPI, 2.4 [GHz], optická, 5tl., bezdrátová, kovo | 50 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius Ergo 8200S, srebrna, optyczna, 1200DPI | 71 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius Ergo 8200S, czekoladowy, optyczna, 1200DPI | 60 zł |
Mysz bezprzewodowa, Genius Ergo 8200S, metaliczna szara, optyczna, 1200DPI | 67 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!