Myszka
Gembird MUSW-6B-02
Zdjęcia 3 | od 30 do 132 zł Rodzaj: myszka; Łączność: radiowa; Sensor: optyczny; Przeznaczenie: do laptopa; Rozdzielczość sensora (DPI): 800 – 1600; Liczba przycisków: 5; Przyciski boczne; Przycisk DPI; Kabel: nadajnik USB; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
RATÃ"N Ã"PTICO INALÁMBRICO DE 6 BOTONES NEGRO MUSW-6B-02-BG | 51 zł |
Mysz GEMBIRD MUSW-6B-02 | 32 zł |
Mysz Gembird MUSW-6B-02-BG | 34 zł |
Mysz GEMBIRD MUSW-6B-02 | 32 zł |
MOUSE USB OPTICAL WRL BLACK/SP. GREY MUSW-6B-02-BG GEMBIRD New | 132 zł |
Gembird Mysz Musw-6B-02 Optycz | 52 zł |
Gembird Wireless Optical mouse MUSW-6B-02-BG USB, Black-Spacegrey ...nie z | 30 zł |
GEMBIRD myš MUSW-6B-02, černo-stříbrná, bezdrátová, USB nano receiver | 31 zł |
MOUSE USB OPTICAL WRL BLACK/MUSW-6B-02 GEMBIRD New | 132 zł |
Gembird Mysz Musw-6B-02-Bg Opt | 60 zł |
Gembird | Wireless Optical mouse | MUSW-6B-02-BG | Optical mouse | USB | B | 38 zł |
GEMBIRD MYSZ MUSW-6B-02 OPTYCZNA 1600 DPI USB BEZPRZEWODOWA, NANO ODBIORNI | 38 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!