Smartwatch
Garmin Forerunner 965
Wideo 3Zdjęcia 24 | od 2 839 do 2 850 zł Rodzaj: smartwatch; Komunikacja: Bluetooth v 5.0; ANT+; powiadomienia o połączeniach; SMS; wibracja; pulsometr; kalendarzyk miesiączkowy; Tryb pływania; Moduł GPS; GLONASS; Galileo; mapy; nawigacja po śladzie GPS; kompas; wysokościomierz; barometr; Ekran dotykowy; Kształt: okrągła; Rodzaj: kolorowy |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Garmin Forerunner 965 Żółty (010-02809-12) | 2 839 zł |
Zegarek inteligentny multisportowy GPS Cardio Garmin Forerunner 965 czarno | 2 850 zł |
GARMIN Forerunner 965 Żółty smartwatch do biegania 010-02809-12 | OFICJALN | 2 839 zł |
Zegarek Garmin 010-02809-12 Forerunner 965 Carbon Gray DLC Titanium Bezel, | 2 839 zł |
Zegarek GARMIN 010-02809-12 Forerunner 965 - NOWY I ORYGINALNYⓇ 3 LATA GWA | 2 848 zł |
GARMIN Forerunner 965 Czarny smartwatch do biegania 010-02809-10 | OFICJAL | 2 839 zł |
GARMIN Forerunner 965 Biały smartwatch do biegania 010-02809-11 | OFICJALN | 2 839 zł |
Zegarek Garmin 010-02809-10 Forerunner 965 Carbon Gray DLC Titanium Bezel, | 2 839 zł |
Zegarek Garmin 010-02809-11 Forerunner 965 Titanium Bezel biało-szary - Na | 2 839 zł |
Zegarek GARMIN 010-02809-10 Forerunner 965 - NOWY I ORYGINALNYⓇ• RATY 0. W | 2 848 zł |
Zegarek Garmin 010-02809-12 Forerunner 965 Carbon Gray DLC Titanium Bezel, | 2 839 zł |
Zegarek Garmin 010-02809-10 Forerunner 965 Carbon Gray DLC Titanium Bezel, | 2 839 zł |
Zegarek Garmin 010-02809-11 Forerunner 965 Titanium Bezel biało-szary - Na | 2 839 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!