Ceny na Gaggia Anima Class szary (RI8759/01)
Wideo 11Zdjęcia 11 | od 2 013 do 2 680 zł Rodzaj: automatyczny; Wbudowany młynek do kawy; Żarna: ceramiczne; Rodzaj kawy: w ziarnach; mielona; Przygotowanie napojów mlecznych: automatyczny; Liczba przygotowanych filiżanek (jednocześnie): 2; Objętość pojemnika (l): 1.8; Pojemność młynka do kawy (g): 250; Pojemnik na mleko: samooczyszczanie |
stal nierdzewna szary |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Gaggia Anima Class | 2 013 zł |
Ekspres Ciśnieniowy Gaggia Anima Classic Otc | 2 680 zł |
GAGGIA ekspres ciśnieniowy Anima Classic | 2 027 zł |
Ekspres do kawy Gaggia Anima Class | 2 499 zł |
Gaggia Anima Class RI8759/01, Grey | 2 199 zł |
Gaggia Anima Class Superautomatic Coffee Machine Czarny One Size / EU Plug | 2 207 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!