Ceny na Fujifilm 32-64mm f/4.0 GF R LM WR Fujinon
Wideo 10Zdjęcia 18 | od 9 849 do 11 899 zł Bagnet (mocowanie): Fujifilm G; Ogniskowa (mm): 32 - 64; Wartość przysłony: f/4.0; Przysłona, min: 32; Minimalna odległość ostrzenia (m): 0.5; Rozmiar matrycy: big frame; Napęd autofokusa: silnik krokowy; Odporność na pył i wilgoć; Średnica filtra (mm): 77; Wymiary (średnica/długość) (mm): 93x116 |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Fujinon Gf32-64 mmF4 R LM WR GF32-64mmF4 R LM WR Lens | 11 272 zł |
FujiFilm GF 32-64 mm f/4 R LM WR - cena zawiera rabat 2150 zł (w magazynie | 9 849 zł |
Obiektyw Fujinon GF 32-64mm f/4 R LM WR - Raty , Darmowa dostawa | 9 849 zł |
Obiektyw FujiFilm GF 32-64 mm f/4 R LM WR + filtr UV | 11 899 zł |
Obiektyw Fujifilm Fujinon GF 32-64mm F4 R LM WR | 9 849 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!