Ceny na wentylator Esperanza Yugo
Zdjęcia 12 | od 25 do 61 zł Rodzaj: mini wentylator; Zasilanie: USB; Mechanizm: osiowy; Pobór mocy (W): 3; Liczba prędkości nawiewu: 1; regulacja kąta nachylenia; Średnica (cm): 14; Wymiary (cm): 20x19.6x9.6; |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Wentylator USB Esperanza Stołowy Yugo (EA149G) | 33 zł |
Wentylator przenośny USB ESPERANZA Yugo EA149B | 39 zł |
EA149G Wentylator 6" USB Yugo zielony | 25 zł |
Wentylator USB Esperanza Stołowy Yugo (EA149W) | 61 zł |
Wentylator USB Esperanza Stołowy Yugo (EA149K) | 61 zł |
Wentylator USB Esperanza Stołowy Yugo (EA149R) | 61 zł |
Wentylator USB Esperanza Stołowy Yugo (EA149B) | 61 zł |
Wentylator przenośny USB ESPERANZA Yugo EA149K | 25 zł |
Wentylator przenośny USB ESPERANZA Yugo EA149R | 39 zł |
Wentylator przenośny USB ESPERANZA Yugo EA149G | 39 zł |
Wentylator przenośny USB ESPERANZA Yugo EA149W | 26 zł |
EA149W Esperanza wentylator 6" usb yugo biały | 25 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!