Ceny na kuchenkę Esperanza Etna czarny (EKH001K)
od 23 do 30 zł Najprostsza, niedroga i kompaktowa kuchenka elektryczna, wyposażona tylko w jeden palnik do gotowania. Urządzenie jest niezwykle proste w obsłudze i transporcie, dzięki czemu może służyć jako dobry wybór raczej jako rozwiązanie tymczasowe lub jako wzór do dawania, gdzie użytkownik nie odwiedza często i zostaje na krótki czas. Piec Esperanza EKH001K jest wyposażony tylko w jeden palnik elektryczny. Jednocześnie producent zastosował spiralną grzałkę rurową, która nie może pochwalić się wysoką wydajnością i jest dość trudna do czyszczenia. Maksymalna moc grzewcza to 1 kW. Aby dostosować aktualną moc, dostępny jest wygodny przełącznik obrotowy (zaimplementowano 5 poziomów regulacji mocy). Powierzchnia robocza ma niezawodną wielowarstwową powłokę emalii. Ale jednocześnie gabaryty urządzenia to...zaledwie 6x21x21 cm, a dzięki budżetowemu kosztowi jego zakup nie będzie znaczącym ciosem dla budżetu rodzinnego. |
Sortowanie |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza Kuchenka elektryczna ETNA HKESPKE0EKH012K | 25 zł |
Esperanza Kuchenka elektryczna ETNA 100448 | 25 zł |
Płyta wolnostojąca Esperanza EKH001K | 30 zł |
Kuchenka elektryczna ESPERANZA Etna EKH001K | 25 zł |
ESPERANZA KUCHENKA ELEKTRYCZNA ETNA EKH012K | 29 zł |
Esperanza Etna Ekh012K | 23 zł |
Esperanza KUCHENKA ELEKTRYCZNA ETNA EKH012K | 24 zł |
Kuchenka Elektryczna ESPERANZA ETNA EKH012K | 25 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!