Ceny na okulary vr Esperanza EMV400
Zdjęcia 4 | od 28 do 33 zł Niedrogi model okularów wirtualnej rzeczywistości, w którym źródłem obrazów 3D jest smartfon. Producent pozycjonuje go jako produkt w podstawowej kategorii cenowej na rok 2023. Odpowiedni dla posiadaczy wszelkich nowoczesnych smartfonów o przekątnej ekranu od 4,7” do 6”. Maksymalny dopuszczalny rozmiar obudowy smartfona to 150x80 mm przy grubości do 10 mm. Okulary wirtualnej rzeczywistości Esperanza EMV400 mają niezawodną ergonomiczną konstrukcję, która jest wykonana z wysokiej jakości tworzywa sztucznego, które nie ma wyraźnego zapachu. Model ten bezpiecznie trzyma smartfon i jest dobrym wyborem dla początkujących, którzy chcą zapoznać się z podstawami wirtualnej rzeczywistości. Istnieje możliwość regulacji soczewek w dwóch płaszczyznach: korekcji ogniskowej dla osób z wadą wzroku oraz re...gulacji rozstawu źrenic (regulowana w zakresie od 55 mm do 72 mm). Dość szeroki kąt widzenia pozwoli zarówno dzieciom, jak i dorosłym cieszyć się grami VR i oglądać filmy 3D. Znajdziesz się w centrum tego, co się dzieje i będziesz mógł na własne oczy zobaczyć wirtualne światy 3D, jakbyś był głównym bohaterem opowieści. Nie bez znaczenia jest także potencjał edukacyjny takich okularów. Dostępnych jest już wiele aplikacji do wirtualnych podróży i trójwymiarowego badania wewnętrznej struktury różnych obiektów (szukaj etykiety Cardboard i VR w sklepach z aplikacjami Google i Apple). |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza Okulary VR 3D Shinecon ATESPVR00EMV400 | 33 zł |
Esperanza Okulary VR 3D Shinecon 107276 | 33 zł |
Esperanza Okulary Vr 3d Emv400 | 28 zł |
EMV400 Esperanza okulary vr 3d emv400 shinecon | 30 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!