Ceny na Esperanza Danube 2200 W 1.8 l
Zdjęcia 10 | od 62 do 68 zł Elegancka wersja czajnika elektrycznego o tradycyjnej formie, podobnie jak w modelach ogrzewanych palnikiem gazowym lub elektrycznym. Kolbę urządzenia zwiększono do 1,8 litra. Zamiast standardowej wąskiej wylewki zastosowano klasyczną wylewkę cylindryczną. Wypływ wylewki blokowany jest przez siatkę o drobnych oczkach, która skutecznie usuwa cząsteczki kamienia. Czajnik elektryczny Esperanza Danube posiada górny uchwyt, podobnie jak w klasycznych modelach podgrzewanych piecem. Pokrywa jest całkowicie zdejmowana, co ułatwia konserwację wewnętrznych powierzchni kolby. Konstrukcja czajnika wykonana jest z wysokiej jakości stali nierdzewnej. Powierzchnie zewnętrzne są polerowane na wysoki połysk, tworząc wspaniały efekt dekoracyjny. Platforma łącząca umożliwia swobodne obracanie się kolby. Czaj...nik elektryczny można ustawić w dowolnej pozycji. Po odłączeniu urządzenia od platformy zasilanie zostaje wyłączone. Korpus posiada przezroczystą wkładkę, która ułatwia określenie poziomu wody. Wbudowany element grzejny sprawia, że grzejnik jest tak wydajny i niezawodny, jak to tylko możliwe. Kocioł włącza się za pomocą wygodnego włącznika dźwigniowego. |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esperanza Danube EKK032X srebrny AGDM-CZAJ-ESP-017 | 65 zł |
Czajnik Esperanza Danube EKK032X Srebrny | 62 zł |
Czajnik elektryczny ESPERANZA Danube EKK032X | 68 zł |
Czajnik elektryczny ESPERANZA Danube EKK032S | 64 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!