Ceny na termos Esbit VF750SC 0.75 l
Zdjęcia 6 | od 119 do 145 zł Rodzaj: termos; Pojemność (ml): 750; Otwieranie/nalewanie: nakrętka (śrubowe); Materiał wkładu: stal nierdzewna; Materiał obudowy: stal nierdzewna; Temperatura po 6 h (°): 80; Temperatura po 12 h (°): 65; Temperatura po 24 h (°): 50; Dodatkowy kubek / talerz; Wymiary (mm): 237x89; Waga (g): 519 |
0.75 l1 l |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esbit Termos turystyczny 0.75 l Czarny | 119 zł |
Esbit, Termos, Sculptor Vacuum Flask, czarny, 750 ml | 126 zł |
Termos Esbit Sculptor Stainless Steel Vacuum Flask 750 ml black | WYSYŁKA | 120 zł |
Esbit Termos Sculptor Vacuum Flask 0,75 l czarny | 128 zł |
Termos Esbit Sculptor Vacuum Flask 0,75L - black | 145 zł |
Termos Esbit Sculptor Vacuum Flask 0,75 l czarny RATY 0 | PayPo | GRATIS W | 136 zł |
Termos Esbit Sculptor 750 ml czarny | 127 zł |
Termos Esbit Sculptor Vacuum Flask 0,75 l czarny | 128 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!