Ceny na przyłbicę spawalniczą ESAB Eco Arc II (0700000762)
Wideo 1Zdjęcia 2 | od 73 do 95 zł Rodzaj: przyłbica; Stopień zaciemnienia (stan transparentny) (DIN): 11; Wymiary filtra (mm): 110x90; Temperatura użytkowania (°C): -5 – 55; Waga przyłbicy (g): 484; Odwzorowanie kolorów: zwykłe (odcienie zielonego); Cechy konstrukcyjne: filtr na zawiasach; |
Kiedy dokonujesz zakupu za pośrednictwem linków na naszej stronie, możemy otrzymać prowizję partnerską.
Esab - przyłbica spawalnicza Eco Arc 2 - Wymiary 90 x 110 cm z osłoną spaw | 95 zł |
Przyłbica spawalnicza ESAB Eco Arc II - 0700000762 | 73 zł |
Przyłbica spawalnicza Eco Arc Ii ESAB, 90 mm, 110 mm | 80 zł |
Przyłbica spawalnicza ESAB Eco Arc II - 0700000762 | 73 zł |
Jak złożyć zamówienie?Jak dodać sklep?
Pamiętaj, że za wiarygodność informacji na temat ceny, gwarancji i dostawy odpowiada sam sklep internetowy!